Skip to main content

Topic: Sky Fighter (Read 21984 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: Sky Fighter

Reply #33
Imao si pravo za onaj brushles sa Rc Timmera neće biti dugog vijeka već je lak potamnio na namotajima.Probao ga sa ovim reglerom link vuče 425 w na pun gas.
Lp
Davor
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Sky Fighter

Reply #34
Uzmi 2226 kvalitetniji je od 2212 a kv možeš zatržiti ( nema nadoplate )

Odg: Sky Fighter

Reply #35
Budem ga naručio, a RcTimmer regler 60A mi daje 375W a, s onim mistery ima još bolji odziv na gasu.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Sky Fighter

Reply #36
pusti slikovnice, nego nam kazi:
koliko ima potiska
koji prop
koliko g/dm2
koliko g krila izdrzavaju
hoces meni jednog napravit?


Evo neću više stavljat slikice do pokusnog leta ....  :)

Danas sam baš kontaktirao Francka koji je napravio prototip Sky Fightera i razvezli smo o razlikama između naših modela.
Naimenjegov je od EPP-a a moj od deprona i samim tim sam koristio manjematerijala za armiranje što je rezultiralo cca 100g manje na mom modelu.
Dakle ovako ( Franckov je cca 650g i sa 3S 2200 mAh 30C juri 157 km/h )

Moj model:

1. Težina modela 550g ( to sam postigao koristeći specijalne materijale i ljepila koje su ameri već zaboravili )
2. Motor frizirani 2212/6, 2200 kv, 340W ( specijalni ležajevi podmazani sa spec. masti koju smo proizveli nakon kolinja )
3. Prop 6x4 APC
4. Statični potisak 840g
5. 34,8g/dm2
6. Model je proračunat za sile do 68 g-force
7. Brzina bi prema proračunu trebala biti 189 km/h a ubrzanje 0-189 km/h za 2,75s

Cijelimodel i setup su tako precizno i pedantno napravljeni i proračunati daće mi i Toni sa Mirageom moći samo gledati u push prop.

Na ovo zadnje pitanje nemogu odgovoriti jer za to nisam ovlašten  ( morat češ pitati šeficu ) nije da ja nebi  :D


Pozz

uh vidim da je rukavica bačena..ajd tamo iza Nove će nadam se Mirage biti ponovno spreman za let..do tada može poslužiti i A-4  :P  samo da se leti
 
lp

Toni 




Odg: Sky Fighter

Reply #40
bok, plavi vidim da imaš iskustva s 2826-6 motorom  molim te reci mi koje su mu prednosti u odnosu na 2212-6
imam u planu naručiti kojeg?

Odg: Sky Fighter

Reply #41
Kako i Nina kaže

                    [ This Customer already buy this product ]                    srogers276 2009-12-27 18:39:33
what is the difference between this motor and you 2212-6                                Seller reply:            2826 force is stronger.

Thanks.
Nina
Za 2826 su korišteni kvalitetniji materijali. U konačnici 2826 ima veću snagu i iskoristivost uz manje zagrijavanje.
Nažalost nisam bio u mogučnosti usporediti 2212 i 2826 jer 2826 koji sam naručio ima 2800 kv i koristim ga na Zagiju i sa 6x4 APC propom
ide preko 135. Kad se vrijeme smiluje testiram Sky-a sa 2212 i propovima 8x4 7x6 6x4 5x5 4,75x4,75.


Odg: Sky Fighter

Reply #43
Inaće onaj F15 sa tvog videa je cca 110km/h mjereno sa WaveosScope

Odg: Sky Fighter

Reply #44
ako misliš na skyfightera ono je bilo zagrijavanje batke i motora jer vani je bilo minus PUNO
a što se tiče videa nisam ni znao da me denis13 snima inače bi dao više gasa nek se vidi raskoš he he