Skip to main content

Topic: Koji quad uzet? (Read 1677 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Koji quad uzet?

Bok svima,zaljubio sam se u ovo,a usput obozavam fotografiju pa me zanima koji quad uzet da je najbolji omjer cijene i kvalitete. Trenutno bi zelio Phantom 2+ gopro3 i to mogu dobit za 4700kn.. Sta mislite o tome? Koji su vasi savjeti? Bitna mi je kvaliteta slike...

Molio bi iskusne da mi pomognu i napisu njihova misljenja o tome sto je najbolje za mene.

Hvala


Odg: Koji quad uzet?

Reply #2
Jel ti zelja bas uc u hobi i sastavljat quadove ili zelis gotovo pa pali vozi...

Ako ih gradis sam kombinacija je bezbroj a na netu se moze nac jako puno isprobanih i stabilnoh konfiguracija!

a ako ne zelis upregnut lemilicu onda je phantom definitivno tvoj izbor pa vidi u koji cjenovni rang spadas i sta mozes dobit za to.

Odg: Koji quad uzet?

Reply #3
Phantom u odnosu na cjenu ima velike prednosti, ali ipak samogradnjom dobijaš upravo ono što želiš.Zadovoljiš svoje potrebe do najmanje sitnice

Odg: Koji quad uzet?

Reply #4
Ako mu treba iskljucivo za snimanje i fotkanje tesko da ce samogradnjom dobit vise od phantoma za iste novce. npr phantom 3 standard cca 4000kn - solidna kamera vrhunski gimbal, flight time preko 20min bla bla- vjerojatno ima tema posvecena phantomu.