Skip to main content

Topic: Zagi XXL 3M (Read 51496 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagi XXL 3M

Reply #90
Samo 500 USD, trab pricekati da kinezi sloze klonica :)

Odg: Zagi XXL 3M

Reply #91
Kad ste već spomenuli 1.maj, mi smo se prosle godine krasno proveli na Jankomiru. Letenje, cuganje i mesina di ces bolje :)

Jel ima zainteresiranih?
Ovo cudo izgleda prokleto nestabilno. Slavonci i Plavi - udruzite se i pobijte konkurenciju


Odg: Zagi XXL 3M

Reply #93
Naravno domaća pamet je boljša... ;)

lp
Toni

Odg: Zagi XXL 3M

Reply #94
Naravno Toni da češ biti informiran, pa treba iskoristiti medije  ;) .

Dobar je ovaj VTOL sa filma ali tu se gubi gušt crasha u poljetanju i sljetanju  :P .

Odg: Zagi XXL 3M

Reply #95
Ma saamo ti njega za početak i pračni ako treba - ide to gore s gumom bez beda. Vidimo se... ;)

lp
Toni





Odg: Zagi XXL 3M

Reply #98
..radovi idu dalje, dok se Plavi i SD bave 3XElevonima, ja petljam oko vingletica, a za centriranje motora dobili smo stručnu pomoć:


DS.

Odg: Zagi XXL 3M

Reply #99
..radovi idu dalje, dok se Plavi i SD bave 3XElevonima, ja petljam oko vingletica, a za centriranje motora dobili smo stručnu pomoć:


DS.
Bolju pomoć nisi mogao naći, naime, neka istraživanja su dokazala da je žensko oko
pravi misterij. Plavu dlaku na tvom ramenu primjeti i sa deset metara a štok garažni vrata
 nevidi ni s pola metra.  :D
Šalu na stranu, jedva čekam da vidim kako će da leti :)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Zagi XXL 3M

Reply #100
Pa mogel si ostaviti curu da u miru centrira motor i doći na livadu.

Plavi i ja smo odradili par maidena.


XXL 3Dbatics by Plavi CNC

[attachimg=1]

Maiden povratak

[attachimg=2]
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }



Odg: Zagi XXL 3M

Reply #103
Nancy Piñón of Rosamond, Calif., an undergraduate student at Tuskegee University in Alabama, is working at NASA’s Dryden Flight Research Center during her second summer internship with the center's Aeronautics Academy.