Skip to main content

Topic: DJI Mavic Mini (Read 7208 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Mavic Mini

Reply #1
Sad je pitanje dal prodat sparka i uzet ovo.
Mini ga nadmašuje gotovo u svemu osim što nema dodatne foto modove tipa pano, shalow focus i ostalo
i od flight modova aktivno praćenje i ostalo što bi mogli i dodat miniju u budućnosti.
Meni jako primamljivo zvuci 30minuta leta, 3axi gimbal i najbolje od svega domet od 2km u hr...

Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: DJI Mavic Mini

Reply #2
u setu za 500e dobijes 3 baterije,pa gdje je bio ranije dok nisam uzeo anafija  :)


Odg: DJI Mavic Mini

Reply #4
Ja bi bez razmisljanja prodo sparka dok mu ne padne cijena. Potraznja za ovim ce bit vjerojatno ogromna tak da ce biti OUT OF STOCK. Jako mi je glupa ova razlika u modelima, sta nisu mogli softverski oni to blokirat i onda neko skinut blokadu i tjt  ;D , jer ako oni u idealnim uvjetima daju 2km pitanje kolko ce bit pogotovo uz smetnje iako definitivno svojom velicinom i tolerancijom na vjetar nije namijenjen za udaljenosti, ali flight time je tu zasto ne iskoristit. Treba nabavit preko oglasa od nekog amerikanca njihovu verziju i to je bomba onda, ali treba pocekat i vidjet je li zbilja razlika u hardweru ili samo softwareu pa su oni nazvali dva razlicita modela po softwareu, a hardware je isti, jer sumnjam da bi im se isplatilo proizvodit dva 99% slicna modela.


Odg: DJI Mavic Mini

Reply #6
hahaha jesam stavio sam na prodaju...mozda me nekom vise svida anafi  :)

Odg: DJI Mavic Mini

Reply #7
Da li je netko kupio minija, dojmovi?
I da li netko zna koliko koštaju baterije ako se posebno uzimaju.

Odg: DJI Mavic Mini

Reply #8
Za 100e vise od osnovnog paketa imas 2 dodatne baterije,punjac i rezervne propelere,sta ce ti vise?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: DJI Mavic Mini

Reply #9
mini stigao, da li netko zna malo više o DJI refresh jamstvu tj. kako funkcionira. i da li kod nas u RH funkcionira onako kako kažu na DJI stranici. 300 kn nije puno s obzirom da mogu zamijeniti i cijeli dron.
kod nas kad kupim online dobijem na mail kod koji prijavim i to je to???

Re: DJI Mavic Mini

Reply #10
Ekipa, kakva je situacija sa registracijom ovog drona i prijavom leta?
Lp,
Alex

 

Re: DJI Mavic Mini

Reply #11
Vozikam stalno Mavic Air-a i nikakvu registraciju nisam napravio :)

Re: DJI Mavic Mini

Reply #12
Letim sa Mavic Minijem di god stignem, isto ga nisam registrirao niti nista.
Lp,
Alex

Re: DJI Mavic Mini

Reply #13
Ja danas uzo mavic mini ne flymore jer ga nisam nigdje naso nema ga nigdje za kupit kolko se prodaju,imo sparka,phantoma,mavica pro i mogu rec strasna spravica je ovaj mini slika odlicna video isto baterija traje i traje a mali ko mobitel,samo jos uzet punjac i 2 batke i to je to.

Re: DJI Mavic Mini

Reply #14
Ekipa, kakva je situacija sa registracijom ovog drona i prijavom leta?
 
 

Cuo sam da se sad svi dronovi sto imaju kameru moraju registrirati i imat osiguranje.
Ja sam poslao croatia osiguranju upit pa cemo vidit sta ce reci