Skip to main content

Topic: MICRO T trainer nitro na elektro POMOĆ (Read 2252 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MICRO T trainer nitro na elektro POMOĆ

Micro T po nacrtu iz jedne knjige, izrezan, čeka sastavljanje.
Promjer 60"
preporučena masa oko 2.2kg
balsa, drvo, alu boom
preporučen pogon na nitro 0.25ci OS motor
te 9x6 propeler

Sve je izrezano, sav materijal imam, sve od elektronike,
imam 0.36 EvolutionNT motor i sve potrebno za paljenje održavanje, OSIM goriva!

[attach=1]
[attach=2]

Želja mi je pretvoriti to u elektro pogon. NO imam nekih pitanja.
Za elektro imam:
ESC 60A
motor 650Kv  ima 250g   http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7069
baterija 3000mAh 5S trenutno samo tu i nemam pojma kako bi ona pasalo uz to. 380g


Problem je slijedeći:
1) izbor motora nemam pojma da li je dobar nije bio orginalno za tu namjenu, nikada korišten. ima li netko drugi preporuku

2) da li će elektro setup biti lakši ili teži od nitro s odgovarajućom baterijom (i koja bi to bila)

3) izbor propelera je malo problem, zbog alu cijevi koja drži rep imam lufta za recimo max 10, možda 11 incha propeler i to uz modifikacije samog djela gdje ide motor. Tako da zanima me koja bi bila dobitna kombinacija za takvu letjelicu. Problem i situacija se vidi na donjoj slici
[attach=3]

Dakle po iskustvu koji motor bi bio dovoljan za tih nekih 2.2kg s kojim reglerom i koja baterija uz pretpostavku da je propeler max 10 incha.


Odg: MICRO T trainer nitro na elektro POMOĆ

Reply #1
Pa što mi nisi rekao da je taj model u pitanju, na gotovo identičnom modelu učio sam klince voziti motorni model !
Alu boom zaboravi, kod prvog lošeg slijetanja svine se kod trupa i više ga nikada ne možeš izravnati, odmah kupi karbonsku kedericu umjetso alu. Trokolica je opako nemirna, tako da je polijetanje čak i sa asfalta teško, pa ga bolje baci iz ruke kako smo mi radili  (pusher je, pa su prsti sigurni):

taj_p8260007.mov

Slijetanje nije teško, no model tog raspona od skoro 2 kg tone kao olovo, pa se slijeće sa laganim gasom:

slijetanje.mov

Motor koji si izabrao je ok, jedino ga podigni više prema krilima da stane elisa 11  koja bi mogla pasati uz tvoju 5S
i provjeri da ti regler ima BEC od barem 3 A, iako bi rađe uzeo UBEC 5 A da budem siguran.

Damir

Odg: MICRO T trainer nitro na elektro POMOĆ

Reply #2
Ovaj na slici je V tail ovaj ima ruder i elevator, vjerovatno nebitna razlika i biti će dosta veći.

Žao mi je to ostaviti da stoji kad sam uložio toliko i stoji da se sastavi.

Super, gdje si inače nacrt našao? ja sam u knjizi jednoj ima ih gro, pa sam skenirao, uvećavao itd.

Koliko je težak/lagan za letenje, te koliko trpi udarce ako je dobro složen? Jel je za početnika?

I mislio sam malo podići motor gore.

CF cijev? gdje je nabaviti? Imaš neki link ili tel?

BEC imam extra 5A kupljen baš za to.
ide 4 futaba S3152 ili dovoljno S3004?

Da li je preporučljivo krila ojačavati nekim cijevima ili nešto, ili je šisto konstrukcija balsa i tvrđe drvo dovoljno?

Gledam konstrukciju kokpita i cijela je od aviošperploće, budu zakovice i epoxy. Donja tsrana je još ojačana za landing gear.
I ovaj koji imam je od fakat debele žice i duboko u kokpit ulazi s velikim gumenim kotačima.
Misliš da bi to ipak moglo biti dovoljno čvrsto za sletanje? Prednji je spojen na servo radi upravljanja.
Mislim da su ovi kotači dolje http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXD761&P=7 kao i prednji i sav hardver, mislim isto Dubro.

Kako krila spajati na fuse? Stvarno gumice, i gdje ih nabavim ako jesu? Ili neki šarafi?

Odg: MICRO T trainer nitro na elektro POMOĆ

Reply #3
Sada sam se sjetio da je boom od aluminija promjera trebao biti 18mm i 2mm stijenke, no uzeo sam 16mm promjer 2mm stijenka i iskreno djeluje mi fakat za lupat, a da se ne savine.

Ovak kad ga isprobavam u ruci ne djeluje mi da bi lako se savinuo.
ALI CF bi bio daleko lakši ne? Koji bi promjer i debljina stijenke bilo potrebno?

Boom je ako se dobro sjećam oko 90cm dužine.

Odg: MICRO T trainer nitro na elektro POMOĆ

Reply #4
Uhh, sada si postavio puno pitanja... idemo redom:
v-rep ti je bolji kod slijetanja jer je manja šansa da ga strgaš nego li klasični rep, težina ovog modela je oko 1,5-1,7 kg jer smo ga letili na Nixx (tada još nije bilo Lipo na tržištu a da ne košta xxx jura), servači koje navodiš bili bi dobri ako mogu dati barem 1,5 kg, glavu trupa nemoj praviti sa zakovicama, nego preko špera nabaci malo stakla i epoxy smole ili ljepila (imaš to u TS-Color u Chromosovom tornju), žbice za kotače možeš nabaviti kao one za motorkotač, malo veći kotači i veći razmak daju bolju stabilnost, ali ja sam ih stalno morao pigati u 'ralicu' da se model sam korigira kod polijetanja.
Za krila i učvršćenje ti ne mogu ovako reči, postaj nacrt pa da vidimo kako su konstruirana. AKo umjesto nosive ramenjače ubaciš karbonsku, vjerojatno će podnjeti i jača opterećenja.
Gumice su dobar način da krila prežive pad, ali je problem, ako ti ostane motor ukopčan od pozadi, onda elisa odostraga usitni izlaznu ivicu krila.
Model je za početnika, ali kod prvih polijetanja i slijetanja treba ti netko sa iskustvom, kao i uvijek.
Damir

Odg: MICRO T trainer nitro na elektro POMOĆ

Reply #5
Bude S3004, daje preko 4kg.

Budem napravio dva repa onda, jedan s ovim alucijevi i kada nabavim CF s V tailom.

Staklo i epoxija?
Nisam to radio, epoxija imam na bacanje. A staklo misliš na one "staklene krpe".
Da skratim to radiš tak da premažeš tkaninu s tim i staviš na špreprloću?
Gustoća tkanine igra ulogu?

Kotači su 6cm promjera ako se ne varam ogromni, laki i gumeni. Žica je fakat masivna i prednji kotač je dubro heavy duty front wheel.
http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXD842&P=7

Imam doma nacrt krila, budem postao. No ovo sam sada našao na netu i to je to. Samo verzija s 2 serva za ailerone (tako bi ja napravio s dva)

[attach=1][attach=2]




Odg: MICRO T trainer nitro na elektro POMOĆ

Reply #6
To je već lijepi primjer konstruktivne gradnje krila !  :)

Kod staklene tkanine varijacije su sa načinom tkanja i najvažnije za nas težinom. Kod Chromosovog tornja nude onu od 160 gr/m 2  .
Možeš glavu trupa na razne načine ojačati sa tkaninom i epoxy-em, jedan način ti je da izrežeš potreban komad tkanja, postaviš ga na trup i premažeš sa smolom ili ljepilom, preko toga prebaciš komad najlona za izolaciju dok se suši i sve nekako pritisneš na podlogu da se dobro primi . Koristiti rukavice jer je epoxy vrlo štetan za zdravlje u dodiru sa kožom, pročitaj si moj buildlog 'stojedinica' tamo imaš dva-tri opisa rada sa epoxy-em.
Damir

 

Odg: MICRO T trainer nitro na elektro POMOĆ

Reply #7
Znači takvo krilo bi trebalo biti ok? Točno sve u dio je izrezano kod mene isto. Sad samo treba pripremiti stol za izradu:)
Znači takvo krilo  bi trebalo biti ok? Mislio sam možda ojačati napadni brid nečim i sredinu krila, možda koja cf cijev, no ako kažeš da je ok ne budem:)

Chromos, budem skočio. Budem napravio mali log kako budem radio.

Hvala na pomoći