Skip to main content

Topic: Prvi 3D let (Read 3943 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prvi 3D let

Reply #15
Žgance  :D Hvala :)
LP
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Prvi 3D let

Reply #16
svaka cast na volji i trudu
lijepo izgleda

Odg: Prvi 3D let

Reply #17
Stari moj!
Juro, svaka *ebena čast! Imaš takav feeling za palice da je to strašno, fluidnost pokreta je mrak, collective management IZVRSTAN, baš se lijepo vidi na pitch pumpovima i štopanjima, nadam se da bumo sl. proljeća skupa letili na livadi. Samo nastavi letit jer ti ide do jaja
MAK Zapad

Odg: Prvi 3D let

Reply #18
Hvala :) Može to bolje i to PUNO! Nakon nove glave, repnog serva itd. kaj sam si uzeo, helic leti pa i 50% bolje meni, sad još kad stavim Align spindlu u nutra i nove KBDD dampere bude još bolje. Servaci na ciklici su mrak a motor je cudovište. Navodno je puno slabiji od Align 600MX al meni je odlican. Zna mi snage falit i HS mi je pre nizak ali budem samo novi pinion stavio gore.
Fluidan je puno više, agresivniji (mislim da imam oko 11-12* na ciklici, još bih si malo povecao) i locked-in. Time se i moje letenje poboljšalo.
Sad sam došao niže i malo sam više agresivniji iako mogu i dalje puno, puno bolje zato što se još nisam sto posto oslobodio. Htio bih malo vece polje da mi bude lakše se sto posto oslobodit al radit cu i dalje najbolje što mogu s onim što imam :)
Trebao sam doc u Prelog (vjerujem da ste Vi bili tamo?) al mi mama ipak na kraju nije dala da dođem.. Došao sam na ideju da se napravi baš onak veliki fun fly ovdje u RH da i ljudi iz Aus, Njem, Franc itd. dolaze. Roštilj, piva/kola/sokovi, letenje cijeli dan. Nemamo ništa takvog ovdje a mislim da bi bilo lijepo to jednom godišnje izorganizirat.. Hvala još jednom!
LP
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Prvi 3D let

Reply #19
Bo je bio robi tam. Fakat šteta kaj te nisam mogao povest.
Sjećam se da je prošli heli miting bio u puli i došli i slovenci.
Pozdra
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Prvi 3D let

Reply #20
Mrak letenje!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

 

Odg: Prvi 3D let

Reply #21
ne brijem na helije, ali ovo je super!

fakat na tragu onih wow filmica sa jubitoa