Skip to main content

Topic: WLToys V911 4ch (Read 28014 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #15
Stigao mi je sa Bangooda helikopter :) .Pakiranje nije baš nešto ali zato je sve na broju i trenutno funkcionira,valjda je ovo pakiranje najprvija verzija koja je izašla u prodaju.Malo me smeta na helikopteru kaj swashplate ima lufta na osovini,čak i malo ide gore dole,neznam kako kod drugih koji koriste taj helić?Netko jel kuži  jel to  ok ili nije ?Valjda je normalno?Baterije su od 130mAh a u instrukcijama piše 120MAh :D i za kupiti ima od 200mAh,vidio na internetu da ima i takvih ,slika je u prilogu dole, slikana nakon par dana  od dolazka paketa poštom :) tj. danas. :) .Još samo da načim upravljati sa tim helićem,nije baš jednostavno.Trenutno sam ga isprobao u sobi ali mi je premali prostor ,zato  vježbam trenutno samo lebdenje i naprijed nazad,lijevo desno,tu i tamo repom zaokretanje.Padao mi je do sada puno puta i dosta je izdržljiv na padanje,još uvijek radi i nije oštečen nigdje.Itd.....
[attachimg=1][attachimg=2][attachimg=3][attachimg=4][attachimg=5][attachimg=6][attachimg=7][attachimg=8][attachimg=9]

[attachimg=10]

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #16
Naravno, ima svaki lufta. To je igracka. :)

Sto se tice baterije 200mAh, nemoj ih uzimati. Preteske su, makar cudno zvuci, ali taj gram mu tolko balans pobrka da doslovno bude dosta klimav i nestabilan. Isprobao sam na jednom od svojih, i vratio se na ove originalne.


Odg: WLToy V911 4ch

Reply #17
Moj je isto došao u takvom pakiranju još početkom 2013. god. Poslije uzeo još jednog istog za rezervu i dodatnih dijelova i baterija.
Oba su još uvijek kao nova nakon stotina sati letenja i padova,, dan danas kad me uhvati kriza odradim koji krug po stanu.
Od potrošnih stvari jedino sam morao mjenjati glavni motor i to nekoliko puta jer počne gubiti snagu nakon xx letova i zupčanike. Sa malim motorom nikada nisam imao problema iako gomila komentara na BG kaže da to najprije ode.
Kao što kaže George jače baterije nisu neki bingo jer na tom heliću je svaki gram jako bitan, dobiješ možda minutu max sa 200mAH, ali ga i moraš trimati jer počne bježati unazad. Let bez canopy-a ti daje extra minutu leta.

Modovi koje sam napravio na jednom, onako iz dosade je bila zamjena flybar-a (bude malo agilniji, ali je zamjena osjetljiva na udarce i lako pukne)  i glavni motor (cca 25% više snage za razliku od stock, helić je mogao dići 808 kameru bez kučišta) od Benma Helios 100.

Propelere ukoliko ne udariš ful snagom u beton ili metal nećeš nikada morati mjenjati, ja sam dosad polomio 2 seta i to u istom danu, od normalnih udaraca im ne može biti ništa.




Odg: WLToy V911 4ch

Reply #18
Hvala dečki na odgovorima i savjetima :) .Uglavnom imam brzi prst na palici za gas pa uspijem ugasiti motor prije nego potrgam elise  ili cikliku .Jednostavno taj mali helikopter je jako otporan na udarce,naravno uvijek postoji mogučnost pucanja nekih djelova ,meni se još ništa nije desilo,neka tako i ostane.I da,moram ga vani isprobati,trenutno je vlažno pa neželim riskirati da mi nesšto od elektronike izgori.Pričekat ću liješe vrijeme.Za sada samo u sobi vježbam letenje ali mala mi je soba pa baš i nemogu isprobati što sve može taj helikopter.Zid u sobi već ima malo crtica od elisa ali sam ih uspio izbrisati :) .Toliko za sada,ako uspijem snimiti pokazni let stavit ću ga tu na forum. :)

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #19
Naručio bi preko neta dodatne baterije  ali večinom su one od 200mAh ,a kažete da su one malo preteške za taj helikopter.Neke koje mi pašu  su rasprodane ili ih uopće nema ili su preskupe zbog shippinga i  itd ,a i nisam baš puno tražio po internetu neki dućan samo na google prvu stranicu koju mi otvori,jer i da nađem baterije neda mi se registrirati  samo za jednu sitnicu.Neko mišljenje?
Jesu ove dobre od 150mAh i 175mAh?Kad kažete da su one od 200mAh preteške.Zato i pitam one koju imaju taj helikopter.
LINK NA E-Bay:
http://www.ebay.com/itm/2x-Lipo-Battery-3-7V-175mah-Plug-for-Wltoys-V911-RC-Helicopter-Part-GAU-/261899754003?hash=item3cfa711a13:g:IOgAAOSwwbdWKIcz
LINK na E-Bay:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=wltoys+v911++battery++li-po+130mah&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xwltoys+v911++battery++li-po+150+mah.TRS0&_nkw=wltoys+v911++battery++li-po+150+mah&_sacat=0
EDIT:Našao sam ove podatke za baterije na internetu :)
Battery types:

 
TC531131 = 120mah 15C 37x12x6mm 3.94g
TC531136 = 130mah 42x12x6mm 4.55g
UC531136 = 130mah 4.4g
TC551136V = 145mah 4.38g
TC551140 = 150mah 25C/50C
TC551140T = 150mah 25C/50C 47x12x6mm 4.90g
TC551140V = 150mah 25C/50C 47x12x6mm 4.90g
TC551148 = 200 mah
601235P = 150mah
UC551148 = 200mah new style V911 battery 6g


Odg: WLToy V911 4ch

Reply #21
Pojačaj d na flybarlessu imaš tail bounce back :D .


Fini mali helić. Samo nemoj kupovati ove upgradove. Znam da koštaju par bucksa ali se stvarno ne isplate.

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #22
Pojačaj d na flybarlessu imaš tail bounce back :D .


Fini mali helić. Samo nemoj kupovati ove upgradove. Znam da koštaju par bucksa ali se stvarno ne isplate.
A čuj.Nekužim taj D  :-\ ?Kaj da pojačam?Inače ja sam ga tako vozio,malo lijevo-desno, gore dole,naprijed nazad :) Nisam snimio lebdenje,inače je dosta miran ;) a palice nisam dirao.

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #23
Šalim se. Heli nema nikakove postavke a ni flybarless jedinicu  ;)



Odg: WLToy V911 4ch

Reply #26
Hmmmm....Pitao sam se zašto helić neleti dobro? I otkrio sam zašto ;D .Servo motori su zapinjali po canopy-u i rotor je imao lufta ::) .Uzeo sam staru telefonsku karticu od 0.8mm debljine i napravio malu podlošku i stavio ispod rotora i gotovo,odmah je bolji na komandama,malo sam podlošku nauljio sa finomehaničkim uljem,ali samo malo ;D .A riješenje za servaće je bilo to ,da sam na nosače canopy-a stavio bužire od žica i tako razmaknuo canopy da serva mogu imati normalan hod a da nezapinju po njemu i tako onemogučavaju normalno upravljanje :) .Par minuta posla za 50% bolji i sigurniji let. 8)
PAR SLIKA:
[attachimg=1][attachimg=2][attachimg=3][attachimg=4]

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #27
Pozdrav

Vidi to sto si napravio od kartice to ti uopce ne treba.

Da pojednostavim, na main shaftu imas prsten koji ti se nalazi ispod swash plate i tu podesi da nemas lufta.

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #28
Pozdrav

Vidi to sto si napravio od kartice to ti uopce ne treba.

Da pojednostavim, na main shaftu imas prsten koji ti se nalazi ispod swash plate i tu podesi da nemas lufta.
Bok i tebi ;) .A čuj,probao sam sa tim prestenom ali nije išlo,bar kod mene :-\ ..Zato sam i radio taj mali tanki 0.8mm prsten ispod zupčanika,i za sada je super ;) :) 8) .