Skip to main content

Topic: WLToys V911 4ch (Read 28014 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #75
Vec si odustao od helica? Pa eces valjda na multije i ti?
Nisam odustao nego imam dva ista helića ali različiti setup na njima,prodajem ili mjenjam ovaj koji nije full upgrejdan osim kaj mu je stavljen novi precizniji swash plate i sada bolje leti.A i stavio sam komplet sve novo na njega od zadnjeg servisa,tako da je taj helić FULL NOV NOVCAT.Taj jedan mi je viška :) .Nebrini Igore nisam odustao,jer helići su zakon ;) .Čekam tebe da me zvrcneš jedan dan pa da odemo konačno letjeti da mi prodaš koju fintu. ;D

Kaj si Damira prekrstil u Ivan  :D :D :D :D
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: WLToys V911 4ch

Reply #76
Vec si odustao od helica? Pa eces valjda na multije i ti?
Nisam odustao nego imam dva ista helića ali različiti setup na njima,prodajem ili mjenjam ovaj koji nije full upgrejdan osim kaj mu je stavljen novi precizniji swash plate i sada bolje leti.A i stavio sam komplet sve novo na njega od zadnjeg servisa,tako da je taj helić FULL NOV NOVCAT.Taj jedan mi je viška :) .Nebrini Igore nisam odustao,jer helići su zakon ;) .Čekam tebe da me zvrcneš jedan dan pa da odemo konačno letjeti da mi prodaš koju fintu. ;D

Kaj si Damira prekrstil u Ivan  :D :D :D :D
Ne kužim,u čemu je stvar? :-\



Odg: WLToys V911 4ch

Reply #79
 :D :D :D ma sve 5. u potpisu stoji Damir! :D :D :D
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: WLToys V911 4ch

Reply #80
Nego pustimo off topice :D .Jel se leti što god na micro helićima ili sam ja za sada jedini koji nešto objavi na "FF-u"  i redovito uči letjeti na 4 kanala sa micro helićem unutra i vani? :P

Odg: WLToys V911 4ch

Reply #81
Jedini si :D