Skip to main content

Topic: WLToys V911 4ch (Read 28080 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #60
Kukice kopčaš na kraće nosače,možeš i na duže, ali onda je upravljivost drugačija,preporučam na kraće.
Zadnji motor kupiš recimo na E-bay-u baš za taj model V911.Čak imaš ponuda u kompletu dva motora ,glavni i repni za par dolara.Na motoru ćeš morati zalemiti žićice.Nemoraš kompletno vući žicu od matične ploče.



Odg: WLToy V911 4ch

Reply #62
E bas ti hvala, znas li kako se kupuje, i koliko se ceka

imas li link baste strane

hvala
COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA !!


Odg: WLToy V911 4ch

Reply #64
Za punjenje baterija osim računala koristim i ove adaptere od mobitela za auto ili kuću.Bitno da je 5V ,a amperaža zavisi od adaptera do adaptera.Eto malo da pomognem početnicima da se snađu. :)
[attachimg=1]

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #65
A sta da ti kazem osim puno hvala,,   :)


mislim da skije mogu promijeniti da skinem ona dva sarafica od prikljucka za bateriju da ne moram lemiti


sutra cu probati kupiti    :-\
COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA !!

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #66
koja je razlika RTF ili BNF model ???

kupio sam djelove u ponedjeljak ujutro, javim kaka stignu

pozzdrav
COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA !!

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #67
RTF - Ready To Fly .... sve u paketu (model sa svim ugrađenim komponentama, daljinski, baterija, punjač za bateriju)

BNF - Bind And Fly .... u paketu najčešće model sa svim ugrađenim komponentama i baterija za model, bez daljinskog i punjača (kod nekih proizvođača i baterija sa punjačem)

KIT - Samo model bez ugrađenih komponenata (servo, motor, elektronika).

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #68
A sta da ti kazem osim puno hvala,,   :)


mislim da skije mogu promijeniti da skinem ona dva sarafica od prikljucka za bateriju da ne moram lemiti


sutra cu probati kupiti    :-\

Stiglo u roku 11 dana, i sve potrgano sastavljeno

thnx
COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA !!




Odg: WLToy V911 4ch

Reply #72
Vec si odustao od helica? Pa eces valjda na multije i ti?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

 

Odg: WLToy V911 4ch

Reply #73
Vec si odustao od helica? Pa eces valjda na multije i ti?
Nisam odustao nego imam dva ista helića ali različiti setup na njima,prodajem ili mjenjam ovaj koji nije full upgrejdan osim kaj mu je stavljen novi precizniji swash plate i sada bolje leti.A i stavio sam komplet sve novo na njega od zadnjeg servisa,tako da je taj helić FULL NOV NOVCAT.Taj jedan mi je viška :) .Nebrini Igore nisam odustao,jer helići su zakon ;) .Čekam tebe da me zvrcneš jedan dan pa da odemo konačno letjeti da mi prodaš koju fintu. ;D