Skip to main content

Topic: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje? (Read 8425 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #30

Align -  tko procjeni da mu treba - uzeti će ga. Sve superlativi , predpostavljam.

Ne baš, pogledaj malo na helifreaku, bezbroj pritužbi na 450 Pro V2 3GX, kažu da im je kontrola kvalitete otišla u bananu skroz
MAK Zapad

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #31

Align -  tko procjeni da mu treba - uzeti će ga. Sve superlativi , predpostavljam.

Ne baš, pogledaj malo na helifreaku, bezbroj pritužbi na 450 Pro V2 3GX, kažu da im je kontrola kvalitete otišla u bananu skroz

OK. Sada znam da više ništa ne znam. Dok ne naučim letim s HK helićima. A align mi ne treba. Tako i tako da uzimam uzeo bi  Tarot.
Poslije predzadnjeg posta, otišao sam van s 250kom, i potrošio sam 12 baterija. Nije se raspao ;)

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #32
ja imam iskustva sa hk 450 kitom od 10 dolara i mislim da nije potrebno govorit o kvaliteti navedenog

a uzeo sam v2 rotor i rep v2 i mogu samo reci katastrofa swash ima lufta repni rotor takodjer zao mi je sto sam bacio novce

sve skupa kolko sam potrosio para na koje kakve djelove servoe ziroskope rotore i ostale pizdarije mogao sam t-rexa imat

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #33
Nasao izvor vibracija, MOTOR!!!!! Promjenio sam motor nakon svih izmjenjanih dijelova i vibracije su nestale.
Evo linka koji ce mozda nekome koristit u buducnosti.
http://www.helifreak.com/showthread.php?t=334048

Ima dosta za citanje ali i dobrih ideja vezano za vibracije i rezonanciju.

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #34
Nasao izvor vibracija, MOTOR!!!!! Promjenio sam motor nakon svih izmjenjanih dijelova i vibracije su nestale.
Evo linka koji ce mozda nekome koristit u buducnosti.
http://www.helifreak.com/showthread.php?t=334048

Ima dosta za citanje ali i dobrih ideja vezano za vibracije i rezonanciju.

Znači opet sam pogodil?
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #35
Skidam kapu, jesi, svaka cast :-)

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #36
Nemojte mi se smijat ali..... malo sam citao (nevoljko) i vidio da nakon svakih 5-6 letova bi trebalo podmazat lezajeve na motoru. Sta kazete ne to? Ja sam sa "bivsim" motorom imao oko 20-25 letova bez da sam stavio kap ulja, opet, nemojte se smijat  ;D Mozda je i to (ja) sj...o lezajeve?

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #37
jel dobar silikonski sprej za podmazivanje ili treba neko ekstra djevičansko ulje  :D :D
dx9-xd8-gobac630

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #38
Nemojte mi se smijat ali..... malo sam citao (nevoljko) i vidio da nakon svakih 5-6 letova bi trebalo podmazat lezajeve na motoru. Sta kazete ne to? Ja sam sa "bivsim" motorom imao oko 20-25 letova bez da sam stavio kap ulja, opet, nemojte se smijat  ;D Mozda je i to (ja) sj...o lezajeve?

ma jok.. dobro si me podsjetio ba bi bilo dobro da već sada nakon nekih tjedan i pol podmažem motor na polarisu obzirom da sam ga zadnji put koristio kao pentu... vjerojatno sam isprao sve ulje iz ležajeva..  ???

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #39
jel bi moglo  sa wd40,on ima jos onaj produzetak za ciljanje

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #40
jel bi moglo  sa wd40,on ima jos onaj produzetak za ciljanje

e sad stvarno se više ne sjećam, ali mislim da ne bi trebao koristiti WD40..  moguće da bi podmazao na kratko.. ali on nije mazivo.. čak sumnjam da bi prije zaribao.. trebalo bi malo prosurfati po netu i potražiti maziva za kuglične ležajeve ili neke high speed primjene.. čak sumnjam da bi i ono ulje za finu mehaniku previše koristilo ..

Znam da scorpion prodaje ulja za pozmazivanje svojih motora..  trebalo bi vidjeti koji je sastav..

eto ga...   6$  nije ni skupo...


http://www.scorpionsystem.com/catalog/accessories/motor_accessories/other_acc/Lubrication_Kit/



Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #41
Imam za vas samo jednu rijec Tri-Flow :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #42
Da ne guglam, sta je to i gdje kupit? :)

Ok, guglo sam, koji od svih ovih silnih proizvoda je dobar za lezajeve?

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #43
Uzmes onaj pen aplicator.
Trebalo bi ga biti na ovim heli trgovinama.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Vibracije, vibracije i vibracije.... zivci gotovi... ideje?

Reply #44
Aj ak imas linik otkud se moze narucit ili nesto, gledam sinoc po ovim ducanima i ne nalazim nista...