Skip to main content

Topic: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM  (Read 9391 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #30
moram priznati da sam napokon sretan da nas  ima više od 10 tero kaj ne filozofiraju samo nego nekaj i znaju !!!
Nadam se da po početku lijepog vremena za koji mjesec če ovakva druženja biti učestala !
Nemogu da ne spomenem kolege Luxu i Robijakenobija koji doslovno razvaljuju ! samo naprijed momci :)
P:S: Robi@ e daj baci taj mali zvrk i pređi na 550 klasu ko veliki dečki :)

Tnx Robi! Sad, dalje bi bilo super kad bi organizirao, kako si i rekao neki heli klub ;). Bilo bi odlično da kada je vrijeme dobro, imamo periodične sastanke kluba (tjedno) gdje bi se zadavali manevri  koji se trebaju naučiti po razini člana. Kasnije bi na sastanku kluba mogli pokazivati kaj smo naučili doma na simulatoru i dali to možemo primjeniti na pravu stvar. Mislim da bi na taj način dodali poticaj i aktivirati pokret za skidanje ... susjeda ;). Kaj veliš?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #31
 :)
 
Lux, ima jedan dobar citat iz filma "Kako je poceo rat na mom otoku": 
 
"jos pre deset dana, menjo si tamo slavine na sudoperama, a sad bi da komandujes, i to ti vodoinstalater, meni profesionalcu ..."
 
 ;D

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #32
:)
 
Lux, ima jedan dobar citat iz filma "Kako je poceo rat na mom otoku": 
 
"jos pre deset dana, menjo si tamo slavine na sudoperama, a sad bi da komandujes, i to ti vodoinstalater, meni profesionalcu ..."
 
 ;D

ha ha !
Gle Vlado, Luxo ima priliku svaki dan (skoro svaki) letiti i vježbati...naravno da su rezultati vidljivi.
Razgovarao sam sa Simpijerm i složili smo se da je dobro da  ima novih letača (Luxo,Robikenobi,Filip,oprostite mi svi koje sam zaboravio,) jebiga Vlado,ti si stari konj skup s nama :) tak da te ne brojim !:) ne zato da bi se nadmetali tko je bolji nego da imamo svi poticaj isprobavati nove stvari,manevre ,kreševe..itd:)

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #33
moram priznati da sam napokon sretan da nas  ima više od 10 tero kaj ne filozofiraju samo nego nekaj i znaju !!!
Nadam se da po početku lijepog vremena za koji mjesec če ovakva druženja biti učestala !
Nemogu da ne spomenem kolege Luxu i Robijakenobija koji doslovno razvaljuju ! samo naprijed momci :)
P:S: Robi@ e daj baci taj mali zvrk i pređi na 550 klasu ko veliki dečki :)

Tnx Robi! Sad, dalje bi bilo super kad bi organizirao, kako si i rekao neki heli klub ;). Bilo bi odlično da kada je vrijeme dobro, imamo periodične sastanke kluba (tjedno) gdje bi se zadavali manevri  koji se trebaju naučiti po razini člana. Kasnije bi na sastanku kluba mogli pokazivati kaj smo naučili doma na simulatoru i dali to možemo primjeniti na pravu stvar. Mislim da bi na taj način dodali poticaj i aktivirati pokret za skidanje ... susjeda ;). Kaj veliš?

Ti bokca,nadrapali smo! :-X
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #34
Tnx Robi! Sad, dalje bi bilo super kad bi organizirao, kako si i rekao neki heli klub ;). Bilo bi odlično da kada je vrijeme dobro, imamo periodične sastanke kluba (tjedno) gdje bi se zadavali manevri  koji se trebaju naučiti po razini člana. Kasnije bi na sastanku kluba mogli pokazivati kaj smo naučili doma na simulatoru i dali to možemo primjeniti na pravu stvar. Mislim da bi na taj način dodali poticaj i aktivirati pokret za skidanje ... susjeda ;). Kaj veliš?

Potpisujem, ideja skroz super, a i sve je lakse kad nas je vise  :D

Evo naklepao krati filmek, nema puno toga, ali malo da ostatak kolega vidi kako nam je bilo.

Domovinski 10.12.2011.

Simpi u elementu  :D :D

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #35
Super složen video
Simpi je lud ko šiba.
Nema zakon


Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #37
 
U pravu si, Robi ....podrzavam ideju ...cini mi se odlicna ....  ;)
 
Zezam se zbog ove Luxove ideje:
 
" ...imamo periodične sastanke kluba (tjedno) gdje bi se zadavali manevri koji se trebaju naučiti po razini člana...."
 
 
 :)

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #38
Hahahha, video zakon!  :D
Jedva čekam proljeće da opet pičimo  ;)
MAK Zapad

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #39
Super slike, super video!
MAK Zapad Zagreb
ZK Rode Prelog

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #40
Mrak ideja ovo po razini člana...
E A IGOR BU SVAKI PUT NA SASTANAK DOLAZIL SA PRIKOLICOM A U NJOJ REGAL SPAČVA 12 HA HA HA HA buha ha ah hihihi khkhk .

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #41
Wow! koji dobar video!

FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #42
a jeste li zainteresirani pa da probamo dogovorit neki susret u Rijeci?
da nas sto vise bude i avio i heli modelari  ;)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #43
a jeste li zainteresirani pa da probamo dogovorit neki susret u Rijeci?
da nas sto vise bude i avio i heli modelari  ;)

Naravno što se mene tiče, ali mislim da bi to bilo bolje prebaciti za kasnu zimu/proljeće, da možemo i malo zaroštiljat, donijeti dobre fotiće/kamere, kad su dani duži, to bi bilo super  :)
A i treba pričekati da skompletiram Velocityja  :P
MAK Zapad

Odg: AJMO SVI JE..ČI RUMENE KADULJE SUTRA OKO 12 NA DOMOVINSKOM

Reply #44
a jeste li zainteresirani pa da probamo dogovorit neki susret u Rijeci?
da nas sto vise bude i avio i heli modelari  ;)

Ja sam jedan od onih koji je za :). Tak da ak se nekaj i dogovori, ja bum došel.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3