Skip to main content

Topic: Flyfreak.net virtual 3D Masters (Read 10079 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #30
Eto, ne mogu ja ostat dužan, definitivno ima traljavih pokreta, ali nije mi se dalo previše trudit i puno snimaka radit jer očito nema baš zainteresiranih. Ajmo ekipa, nemojte za*ebavat :)

http://www.youtube.com/watch?v=Qf_Nucnnjbo

Super!. Moram priznat da mi sad i dojde da nekaj snimim! ;) Budem vidio ak bu mi se dalo. Jedva čekam da zatopli :). Ako smijem samo spomenuti... ako već tak letite bilo bi dobro držat helić samo na jednoj strani, odn. da ti ne dođe iza leđa jer je to nezgodno na polju.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #31
Evo jednog brzinskog, nadam se da cu nac vremena za jos koji....
Mozda bi mogli bi produzit rok prijave?

My Edited Video
Spektrum DX8, Phoenix Sim
Blade mcx, Blade CX2
Protos 500 CF, Trex 600 12S, Logo 600SE
Raptor 60 V2 O.S.91

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #32
e,jel mogu probat napravit video sa avionom(znao sam se na simulatoru zezat pa sam naucio par stvari)
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #33
Eto, ne mogu ja ostat dužan, definitivno ima traljavih pokreta, ali nije mi se dalo previše trudit i puno snimaka radit jer očito nema baš zainteresiranih. Ajmo ekipa, nemojte za*ebavat :)

http://www.youtube.com/watch?v=Qf_Nucnnjbo

svaka čast meni to super izgleda, nadam se da čemo uskoro vidjeti u živo.
Vidi se da se puno viježbalo na simu.
Jedva čekam real deal na livadi po gotovo ono na kraju to ni je najbolji dio.

Hvala, evo kad zatopli pičimo na livadi, samo morat ću ga na malo većoj visini flipat iz inverted autorotacije u normal  :D

e,jel mogu probat napravit video sa avionom(znao sam se na simulatoru zezat pa sam naucio par stvari)

Možemo napravit temu, znam i ja par fora s vijunima :)
MAK Zapad

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #34
Eto, ne mogu ja ostat dužan, definitivno ima traljavih pokreta, ali nije mi se dalo previše trudit i puno snimaka radit jer očito nema baš zainteresiranih. Ajmo ekipa, nemojte za*ebavat :)

http://www.youtube.com/watch?v=Qf_Nucnnjbo

Super!. Moram priznat da mi sad i dojde da nekaj snimim! ;) Budem vidio ak bu mi se dalo. Jedva čekam da zatopli :). Ako smijem samo spomenuti... ako već tak letite bilo bi dobro držat helić samo na jednoj strani, odn. da ti ne dođe iza leđa jer je to nezgodno na polju.

Kad sam na ljivadu razumeš, držim ga ispred sebe, iza ljeđa ne ide  :) Ali imaš pravo, ne bi bilo dobro steknuti tu lošu naviku  :)

Ajde dečki, još uploada čekamo :)
Ajde nek budu prijave produžene do subote
MAK Zapad

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #35
e,jel mogu probat napravit video sa avionom(znao sam se na simulatoru zezat pa sam naucio par stvari)

Možemo napravit temu, znam i ja par fora s vijunima :)
[/quote]
Supp,evo ja cu već počet snimat :)
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #36
Sad vidim na ovim videima da ima tic toc,piro flipa a u pravilima piše da nema predefiniranih akrobacija/figura...
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #37
Sad vidim na ovim videima da ima tic toc,piro flipa a u pravilima piše da nema predefiniranih akrobacija/figura...

 ???
Mislio sam da nije zadan nikakav program, već freestyle  :)
MAK Zapad


Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #39
Moze meni zdravoseljacki objasnjenje kak da to izvedem ? Znam snimiti (fenix) ali kaj dalje?

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #40
Probat cu ja na jutub uploadat ovo moje izgleda ko k****

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #41
Moze meni zdravoseljacki objasnjenje kak da to izvedem ? Znam snimiti (fenix) ali kaj dalje?
kad snimite, onda skinite format factory,prebacite taj video u .flv upload na youtube i copy past link  u post
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Flyfreak.net virtual 3D Masters

Reply #42
Moze meni zdravoseljacki objasnjenje kak da to izvedem ? Znam snimiti (fenix) ali kaj dalje?

Skineš s pajretbeja (thepiratebay.org) Fraps i onda snimiš video capture s Frapsom (postoji i alternativa, npr. Bandicam - nije loš a i free je do 10 min videa). Onda uzmeš neku aplikaciju za obradu videa (ili recimo Sorenson Squeeze) da smanjiš video jer ispadne par gigi i onda uploadaš po želji.
MAK Zapad