Skip to main content

Topic: Napokon! (Read 7535 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Napokon!

Reply #16
HXT900 su ti loši... kupi neke s metalnom getribom :)
npr, ove... njih sam ja uzeo: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8755
Dobri su i HXT,pošto sam počeo,vjerojatno ću puno padat... ne bi htio uzeti nešto što će bit skupo i trgat se,zato sam počeo sa klonom,imam dobar motor,gyro i relativno dobar esc jer se oni ne trgaju u kreševima toliko često koliko servaći... kad bum imao oko 20 letova ću naručit nove servače
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #17
tako sam i ja razmišljao pa sam vidio da nema smisla... ali samo daj... neka se nešto radi! ;)
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: Napokon!

Reply #18
Evo rastavio sam Helić!Maknuo sam svu elektroniku osim servaća...  sutra ću ga složit a u nedelju ću se pozabavit sa stanicom.Slike stižu sutra
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #19
Slike se uploadaju
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #20
Evo slike!
Ovako mi radno mijesto izgleda nakon završetka rastavljanja

Stvari koje sam izvadio/rastavio






Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #21
Evo prvi problem... šerafi na repnoj kutiji ne pašu...ako ih krešo ne uspije onak mmm... malo zavit pa namjestit pa zavit pa namijestit... onda ću morati koristit plastičnu.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #22
Za što se koristi ovaj mali washer?


znam da ide na Main Gear no neznam da li ide iz vana ili iznutra?
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #23
Na maingear, tu di ti piše Align, znači između ležaja na bearing blocku i maingeara
MAK Zapad


Odg: Napokon!

Reply #25
Nema na čemu, samo viči ak bilo di zapneš
Jelda da je gušt šarafit po tim malim čudima :)
MAK Zapad

Odg: Napokon!

Reply #26
Alaj ga opravi...svaka čast.

C..c..ostali samo dugmići!!!

 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Napokon!

Reply #27
Evo,updajto sam rep... glave mi se ne poklapaju... treba linkove podestiti,stavit elektroniku,sve vratit na mjesto,locktajtat i set-up
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #28
ima puno šerafa sa glavama koje su otišle... otišli smo u Pluramaks,pa u Imbus,kupili T- konektore za bateriju,alarm za slabu bateriju,da nemoram stavljat tajmer (-.-) i šerafe,danas sam složio i zaloktajtao cijeli rep,i cijeli frame,sad samo da kupim pinion gear, i da zalotamo konektore pa ću staviti elektroniku,poslije  toga ide glava!Maknuo sam battery tray za lakši pristup motor-mount-u.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Napokon!

Reply #29
Helić je izgrađen,samo trebam staviti elektroniku gore i napraviti set-up
slike ću stavit kad ću elektroniku stavit gore.
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX