Skip to main content

Topic: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!  (Read 6884 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Napravio bih narudžbu s Euro HK jer imam nekih novaca na računu a i trebam neke dijelove pa nudim tko hoće podijeliti poštarinu samnom.
Moja masa je 496g a koliko vidim može ići do 2500g pa nudim ovaj višak od 2000 grama.
Poštarina je 12.30E (16.19 USD) pa mi je zamisao podijeliti poštarinu na točan omjer pa toliko platiš poštarine.


MOŽETE koristiti BUDDY PRICE jer moji ih proizvodi nemaju!!


Krajem mjeseca sam u ZG pa mi nije problem donjeti!


Tko je za neka se javi na PM ili ovdje pa ćemo se dogovoriti

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #1
Još aktualno  ;)

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #2
Ajde ljudi di ste šta nitko više ništa ne naručuje? Nedam pola poštarine radi jedne-dvije batke :D

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #3
evo i ja sam za... da ne narucujem sam .. ionako sam trebao naruciti danas ali evo upravo vidio pa da se javim  ;)

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #4
Ja sam isto za, ja i Thebeast smo mislili narucivati ali sam se ja predomisljao i dokucio da ipak zelim :P


Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #5
Hehe ma to te ja pitam eufemelo hehe ...samo molim te nemoj afro uzmi radje blue series 12 ampera bolji su a i jeftiniji haha :D

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #6
kad smislite sto i koliko šibnite na pm ili kako god pa ćemo u realizaciju!

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #7
Ocu ocu znam :)
Jos sam se vise posavjtovao

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #8
upao si  :)  s peglom. javim ti sve na PM. samo što ti pegle nema na EU skladištu. pričekati ćemo malo ako ekipi ne smeta

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #9
E meni isto brutalno treba pegla...kada dođe računajte da kupujem makar to bilo za 2 mjeseca


Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #11
Možeš upast.


EVO OVAKO ĆEMO DA EKIPA NE ISPITUJE JEL MOŽE UPAST. U PETAK NAVEČER OKO 18h PRAVIM NARUDŽBU PA KO SE DO TADA JAVI UPADA A KO NE NIŠTA, VIŠE SREĆE DRUGI PUT. JEL TO OK?
SLIKU NARUDŽBE ŠALJEM SVAKOM TKO JE NARUČIO NA PM DA SE UVJERI DA JE TO NARUČENO!
ČUJEMO SE

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #12
Ma oni ništa nemaju na Eu warehouse-u.... :(

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #13
Napravio bih narudžbu s Euro HK jer imam nekih novaca na računu a i trebam neke dijelove pa nudim tko hoće podijeliti poštarinu samnom.
Moja masa je 496g a koliko vidim može ići do 2500g pa nudim ovaj višak od 2000 grama.
Poštarina je 12.30E (16.19 USD) pa mi je zamisao podijeliti poštarinu na točan omjer pa toliko platiš poštarine.


MOŽETE koristiti BUDDY PRICE jer moji ih proizvodi nemaju!!


Krajem mjeseca sam u ZG pa mi nije problem donjeti!


Tko je za neka se javi na PM ili ovdje pa ćemo se dogovoriti
Mislim da ti je limit
Napravio bih narudžbu s Euro HK jer imam nekih novaca na računu a i trebam neke dijelove pa nudim tko hoće podijeliti poštarinu samnom.
Moja masa je 496g a koliko vidim može ići do 2500g pa nudim ovaj višak od 2000 grama.
Poštarina je 12.30E (16.19 USD) pa mi je zamisao podijeliti poštarinu na točan omjer pa toliko platiš poštarine.


MOŽETE koristiti BUDDY PRICE jer moji ih proizvodi nemaju!!


Krajem mjeseca sam u ZG pa mi nije problem donjeti!


Tko je za neka se javi na PM ili ovdje pa ćemo se dogovoriti
Mislim da ti je limit daleko veci od 2500g jel sam ja narucivao po par kg sa eu i postari a je bila ista.

Odg: Dijelimo poštarinu s HK euro!!!!!

Reply #14
dogovoreno