Skip to main content

Topic: Progutalo 800kn (Read 5828 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Progutalo 800kn

Bok, imam problem tezak 801kn, ugl isao sam nesto kupiti preko hobbyking-a i kad dodjem na checkout kliknem pay i nesto me internet zezne i nakon toga opet platim i on mi sa racuna uzme 1602kn i sad nemam pojma kome se obratiti, ovi iz hobbyking-a trebaju 10dana da skuze i nista ne reagiraju....znaci jednom sam platio clusajno direkt sa kartice a drugi put sam prebacio novac sa tekuceg na prepaid karticu i platio i oni su uzeli obe svote..... sto napraviti?

Odg: Progutalo 800kn

Reply #1
Vjerujem da ces se uspjeti dogovoriti sa HKom. Vjerojatno ce ti ovih 810 kn ostati kao kredit na HK koji mozes koristiti za buduce kupnje. Sad baš da će ti uplatom vratiti slican iznos - nisam baš siguran.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Progutalo 800kn

Reply #2
PayPal claim


Odg: Progutalo 800kn

Reply #4
Evo nakon duze rasprave vracen iznos na prepaid karticu. Uhh ne bas lijepo iskustvo

Odg: Progutalo 800kn

Reply #5
Naravno da je vracen, moraju ti vratit. Imas potvrdu da si uplatio, i oni vide uplate. Vide narudzbe, i sve je jasno ko dan.

Sto se tice uplacivanja na racun, ili kreditnu, ili bonus bodove.... Oni uvijek prvo nude uplatu na bonus bodove. Ako planiras nesto uzimat, to je ok, no ako ne, ti mozes bez problema zatraziti da ti se to vrati na paypal.  Tad imas na kreditnoj ukupni racun umanjen za tu svotu.

Prosli mjesec se meni dogodila slicna stvar, i ovi automatski prebacili to na bonus bodove, na sto sam se zalio. Kroz par dana su novce vratili kroz refund na paypal racunu. 

Odg: Progutalo 800kn

Reply #6
Kako si rijesio da ti vrate novce na tekuci (VISA electron)?

Odg: Progutalo 800kn

Reply #7
Ako mislis na mene, ja sam dobio lovu na paypal, pa sam racun na obracunu imao umanjen za tu cifru.

Odg: Progutalo 800kn

Reply #8
Ne ti :) newlife.... ako sam dobro skuzio platio je VISA electron karticom

Odg: Progutalo 800kn

Reply #9
Tak sam i mislio :)
haha

Odg: Progutalo 800kn

Reply #10
Nista samo sam se zalio njima na hobbykingu  na chatu i nakon rasprava vidim novac na kartici