Skip to main content

Topic: Hobby King - backorder (Read 3430 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hobby King - backorder

Kupio sam neke stvari na HK ali jedna od njih je bila sa statusom backorder. Svjesno sam kupio i vidio da je takav status, ali me zanima što ako se to oduži pa mi bude predugo čekati. Dali ja mogu nekako "izbaciti" tu stvar pa da mi oni pošalju sve drugo osim tog "backorder" artikla. Jer sada zbog njega mi neće doći cijeli paket.

Odg: Hobby King - backorder

Reply #1
probaj sa "modify"
ja probao , ali mi nije dalo
slao mailove, odgovarali da im je server u kvaru, pa da će mi odgovoriti u roku od 3-6 dana, pa da imaju novu godinu
uglavnom, ubrzo je taj dio koji je bio na backorder rezerviran....sada čekam da pošalju
to se oteglo od 11. mjeseca

Odg: Hobby King - backorder

Reply #2
ja sam im u jednom mom slučaju poslao mail, bez problema su to odradili...

Odg: Hobby King - backorder

Reply #3
A što bude sa viškom novca koji ostane?

Odg: Hobby King - backorder

Reply #4
stave ti ga na račun Hobbykinga (bonus pointsi) i onda kod iduće kupovine možeš iskoristiti to za plaćanje

Odg: Hobby King - backorder

Reply #5
evo, nakon par mailova, javila mi se kineskinja Ajvy i tvrdi da je paket spreman za isporuku
btw. prije 3 dana sam naručio za probu 6 servoa i to su kao poslali odmah...da li je to zbog mojih kritika ili nečeg drugog, nemam pojma

Odg: Hobby King - backorder

Reply #6
Super.. hvala.. Znači pare ostaju za drugi put. Dobro riješenje.

Odg: Hobby King - backorder

Reply #7
U slučaju modificiranja backordera...znači neću više to čekat nego mi dajte drugu stvar i šaljite paket....jedino što se gubi je poštarina za prvotni paket..

Odg: Hobby King - backorder

Reply #8
Kako da im se obratim da mi promjene neke stvari. Recimo odustao bih od ovoga što je u backorderu a uzeo bi nešto drugo ako je moguće to izvesti.  U biti morao bih nadoplatiti 2 dolara.  Jel na emial ili kako?

Odg: Hobby King - backorder

Reply #9
Riješeno sa LIVE Chat.. Doista su uslužni. Sve smo se dogovorili za minut. Kupio sam POINTA koliko je trebalo nadoplatiti i to  je to.  Jedina mana im je što na mailove baš ne odgovaraju. Očito su zatrpani.