Skip to main content

Topic: Perseus sa HK (Read 2997 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Perseus sa HK

Reply #1
Gledam ga već neko vrijeme i sve se čudim....trup je u stilu najboljih Belovićevih hotlinera/slope, ali krila su balsa i ne govori se o detaljima konstrukcije osim profile MH 43/45.
Vidi se da je na HK preskupo SVE što ima kvalitetu malo iznad bureka; 4k krznenih...ne hvala...za te nofce izradim do sljedeće sezone 3 ovakva ali sa karbonskim krilima ili pogledam po Lindingeru, još bolje po topmodelcz.XX
HK je izgleda isplativ samo za pjenaste trenere.
Ovo je moje mišljenje, ako se netko misli da pretjerujem.. tečaj dollara je preko 6 krznenih na Palu.. pa da vidimo !
Damir

Odg: Perseus sa HK

Reply #2
Imaš potpuno pravo. Za manje novaca se dobe izvrsni Reichard ili Topmodel modeli. Za cca isto novaca se dobije  Alex, Omega, Orion, Pulsar i sl. sve od reda puno kvalitetniji modeli.
Sve jedrilice na HK koje imaju ikakav fiberglas dio na sebi dolaze iz RCRCM ili Goldwing firmi. Ti modeli se vrlo često nadju pod drugim imenima (nažalost najčešće u Americi) za manje novaca.


Jedan zanimljiv, koji se polako probija na tržište (jeftiniji od HK, ne puno ali ipak)


http://hobbyarena.cz/Models/K3000/model.php


"Dorada" BubbleDancera autorizirana od Dr.D
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Perseus sa HK

Reply #3
Od nekud mi je taj pan Svoboda poznat (mozda s ljetovanja)?
Mozda ima veze sa A2 modelima od prije par (dsetaka) godina?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG


Odg: Perseus sa HK

Reply #5
Haj Renato , oduševilo me tehničko riješenje kod K3000,rešetka od karbona, na koju se montiraju servači  i horizontalac.... ???
LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes