Skip to main content

Topic: "Vortex" Koji trup? (Read 4399 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

"Vortex" Koji trup?

Dobio sam na poklon Vortex-ovo krilo 1.5 metara  od kolege sa foruma dobro znanog "Nixa" Nikola ,kojem se ujedno i još jednom  zahvaljum i preko foruma FF :) .Trebalo ga je samo malo sa epoxy-em pokrpat,to sam i napravio.Sada me zanima koji bi trup bio dobar za taj Vortex?.Vidio sam razne trupove ali volio bi vidijeti vaše mišljenje,nemora biti original od toga krila?Svaki savjet je dobrodošao.Hvala :)
SLIKA KAO PRILOG:
[attachimg=1]

Odg: "Vortex" Koji trup?

Reply #1
Vortex trup bi ti bio dobar za to krilo.

Odg: "Vortex" Koji trup?

Reply #2
Sve je to ok.Ali gdje ga pronači?Možda netko na forumu se sa time bavi?



Odg: "Vortex" Koji trup?

Reply #5
Znas sto je zalosno.. krilo je u dobrom stanju ali nikada to nece u zrak kako spada.


Ne treba ti samo trup, trebas po mogucnosti i originalne repove, postene servace, prijemnik (jer trup je karbonski) i odgovarajucu bateriju  da sve bude kako treba.


to ti vuce na 200 evrica.. imas krilo nemas nista.. nadam se da si svjestan toga, ali nemoj da te obeshrabrim, to je realno...


Lp Zoran

Odg: "Vortex" Koji trup?

Reply #6
Ma sve ok ;) .Nego ,pitao sam za trup jednog gospodina,možda ga netko zna,zove se Denis.Ima novi  trup,ali cijena toga trupa bez elektronike i svega ostalog je 130Eura.Za mene previše.Tako da sam vrlo realan ;) ,jer toliko novaca nemam za izdvojiti za trup a kamoli za ostalo.Evo vam  E-mail pa ako nekome treba slobodno ga kontaktirajte. :) denis.hellraisers@gmail.com