Skip to main content

Topic: HERO4 Black/Silver update v04.00.00 (Read 5411 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HERO4 Black/Silver update v04.00.00


HERO4 Black/Silver v04.00.00 | August 18, 2016

HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Performance Improvements
  • Protune™ improvements:
  • Adds the ability to lock the shutter speed for greater control under different motion and lighting conditions. The Shutter setting is available for videos.
  • Adds additional White Balance settings to allow for finer adjustments when optimizing for cool or warm lighting conditions. Available for videos and photos.
  • Adds additional ISO control settings. Adds additional ISO options, adds the ability to lock the ISO setting for video and set an ISO range for photo capture.
  • Adds additional Bluetooth functionality to support the Works with GoPro program.
Usability Improvements
  • Adds the ability to add/remove HiLight Tags directly from the touchdisplay*
  • Adds the ability to quickly move to the next or previous HiLight Tag in a video*
  • Media filters** add the ability to sort content in the gallery (thumbnail) view by videos or photos so you can find specific content faster. Filters, the slideshow option, and the ability to delete multiple files can be accessed from the Menu icon in gallery view.
  • General Improvements + Bug Fixes
  • Fixes stability with video playback over HDMI
  • Improves time lapse stability and interval accuracy
  • Improves camera and smartphone reconnections
  • Fixes intermittent audio issues with Periscope
    >
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #1
A usljedio je i 4.35mm update leće na kameri
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #2
vec jesam
DJI MAVIC PRO

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #3
Bok momci,kaj se dobije promjenom konkretno te leće u usporedbi sa origigi?
Tnx!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #4
Najbitnije je to da više nema izobličenja slike kao kod original leće.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #5
To su zaista lijepe nove opcije u novom firmware-u  :)
E sad samo da i Alti-Force prilagodi novi firmware onda će se ponovno moći ukloniti "gopro stock lens profile", inaće ja baš nisam bio prezadovoljan sa 4.35mm lećom jer je bila malo neoštra po rubovima ali može bit da su bili malo lošiji primjerci, mdrazic kako si ti zadovoljan?
Ja sad koristim 3.8mm:
http://www.megapixellenses.com/sale-8078829-1-2-3-3-8mm-16megapixel-s-mount-low-distortion-board-lens-for-drone-gopro-4.html
I pokazala mi se kao najbolji omjer svega, također oštrina je daleko iznad svega što sam probao (oštrija je i od originalne).
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #6
Još ne mogu ispitati osim iz ruke jer mi je kukac trenutno u djelovima. Onako na brzinu slika mi djeluje ok posvuda
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #7
Imam ja jednu lecu viska 5.4 mm ako je tko zainteresiran za cijenu se dogovorimo

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk


Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #8
Koliko vidim nema mi nikakvih zamućenja po rubovima i slika je skroz oštra s tim da leću još nisam do kraja fokusirao. S ovim softverom se može puno više podešavati kamera. Leću sam platio 15.5$. Ne očekujem čuda ali ovako na brzinu nije loše. Pravi testovi tek sljede kad kamera poleti
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #9
Nakon nadogradnje softvera u kameri više mi ne puni bateriju dok snima. Dakle, puni bateriju kad je kamera uključena ili isključena ali čim startam snimanje onda prestaje punjenje. Ima netko kakvih saznanja ili ću se vratiti na stariji softver ako mi dopusti?
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #10
HERO4 Black/Silver update v05.00 | Oct. 21, 2016
  HERO4 Black/Silver update v05.00
Highlights
 
  • Highlights:
     
    • Enables Karma compatibility.
    • Adds Linear FOV.
Karma Compatibility
 
  • Enables live preview and camera control from the Karma Controller,
  • including starting/stopping recording, changing settings, and more. Enables camera control from the Karma Grip. To learn more about Karma, visit gopro.com/karma.
Linear FOV
 
  • Linear field of view (FOV) captures video without the traditional
  • wide-angle look, for even greater creative flexibility. Available only for 2.7K and 1080p video.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #11
I s ovim firmware-om mi ne radi punjenje dok snima a kad snimanje stane onda krene s punjenjem.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #12
Citao sam da je dosao novi 5.0 firmware gdje nema izoblicenja lece

Odg: HERO4 Black/Silver update v04.00.00

Reply #13
Stavio sam v5 firmware i original leću pa kamera sada softverski ravna sliku i stvarno je ravno. To je zapravo medium FOV uz korekciju u samoj kameri dok na wide radi klasično kao i dosad. Fora je u tome što ne treba više mjenjati leću (ako te original zadovoljava) i na taj način se dobiva kamera koja sve pokriva. Ako ti treba za snimanje iz zraka, staviš na linear a ako ti treba za nešto drugo onda staviš što želiš i imaš klasičnu gopro kameru. Linear radi jedino za 2.7k i 1080p video ali ne i za foto mod i ne mogu se dobiti slike koje nisu izobličene. Slike mogu jedino u video + foto modu ali je onda video limitiran na 25/30 fps.
Jebo struju, samo nitro i benzin.