Skip to main content

Topic: FPV od mog početka do sada by. Stipe Šurlin (Read 105731 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj ulazak u FPV svijet

Reply #31
je ciciban je mene zva jučer u splitu dok sam bio doli i pitao kako će nama zagiji doć da ide i njegov ako neće poštom
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR



Odg: Moj ulazak u FPV svijet

Reply #34
malopre po prvi put vozio FPV! ODUŠEVLJEN.. išao sam na cca1200m nisam htio dalje... ovo je neprocjenjiv gušt...!!!

Kolega curdo, jel možda znaš kako se snima sa onim cvikama dok vozim da stavim tu vožnju??
dobro je da nisi pogodio neki avion na visini od kilometar i 200m............. :o
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Moj ulazak u FPV svijet

Reply #35
malopre po prvi put vozio FPV! ODUŠEVLJEN.. išao sam na cca1200m nisam htio dalje... ovo je neprocjenjiv gušt...!!!

Kolega curdo, jel možda znaš kako se snima sa onim cvikama dok vozim da stavim tu vožnju??
dobro je da nisi pogodio neki avion na visini od kilometar i 200m............. :o

a nisam išao više od 100-tinjak metar od tla.. mislio sam na duljinu... htio sam vidit jel može 1.5 km jer to mi je prvi prioritet na 2.4...

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #36
ahaaaa....  ;D
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #37
evo posto nigdje nemogu više naći chainlink i neznam hoće li se uopće više prodavat, a ostali sistemi su mi preskupi. odlučio sam modificirat stanicu i pojačati 2.4 ghz signal.
Stanicu ću modificirat sa ovim stvarima:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=14353 <-- modul koji se jednostavno instalira u stanicu i imaš na vrhu jednu antenu
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=14351 <-- i ovaj reciver koji je kompatibilan...

evo i video kako se radi... jako jako jednostavno i COOL!
Installing the FrSky 2.4GHz DIY kit in a HobbyKing Turnigy 9X radio

nakon toga stavljam pojačalo od 1w ili 2w to budem vidio...



stavim patch 7db antenu... izgledat ce slično ovome samo s jednom antenom jer je drugačija modifikacija






kazu da se moze ici i do 7KM.. meni i više nego dovoljno, evo video kako lik ide 4km.. 4KM!! to je isto hebeno!
Long Range FPV= Hitec Eclipse7+2.4ghz corona modül+1w booster+5dbi anten+1.3ghz 800wm :: 4076m



Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #40
Stipe uzmes UHF i ne mudruj previse, vjeruj mi ;)

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #41
Gle Stipe i DavorVž je narućio XL-a pa da vidimo tko će prije  ;) ;) ;)

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #42
posto xl??