Skip to main content

Topic: --- (Read 10335 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Najjeftinija FPV oprema

Reply #15
veliki zagi  :)

Odg: Najjeftinija FPV oprema

Reply #16
Ma ne trebaš taj Plitvički XXXXL Zagi koji gledaš, dovoljan je 140 cm raspon od Plavog...

Odg: Najjeftinija FPV oprema

Reply #17
Da ne pocinjem neku novu temu, i mene zanima FPV...trenutno sam u fazi prikupljanja novaca za neki sustav, ali se polako raspitujem, citam, itd... Htio bih u nekoj blizoj buducnosti letit s FPV-om pa me zanima neki smjer prema kojem bi se ravnao pri odabiru sustava... Na mom podrucju su postavljana 2 repetitora mobilnih operatera (VIP i T-COM) tako da je jedan toranj cca 100m,a drugi cca 250m zracne linije od mene...Teren je koliko toliko brdovit i pošumljen... Imam Turnigy 9x 2.4GHz...E sad, zanima me koju frekvenciju odabrati? 900MHz su operateri, pa mislim da bas i nije pametno odabrati ovu frekvu...2.4GHz mi je stanica, pa ni to bas nije naj izbor...istaje 5.8GHz, sto bas nije dobra frekva za prepreke i tak...nije mi problem napravit cirkularne antene...
Eto, što preporučujete? Koja snaga? Mozda neki upgrade za stanicu?

P.S. Pošto imam laptop, mislim njega koristit za prikaz slike sa prijemnika...vidio sam na e-bay-u, a i na ovom forumu, da preporučujete USB A/V adapter...da li ima kašnjenja u slici? Kako se to ponaša?

Hvala...  :)


Odg: Moja FPV oprema

Reply #19
odlicno...hvala ti na trudu unaprijed  ;)

vidis, sad si mi rekao jos jednu informaciju, a to je da je slika preko USB-a losa sto mi se nikako ne svida...bas sam mislio proc jeftinije da ne moram kupovat monitor  >:(







Odg: Moja FPV oprema

Reply #26
kaj nitko nezna?  wtf

FCB GROUP

Moja FPV oprema

Reply #27
Švarcloza nitko ti ne odgovara jer vide da se nisi potrudio sam pročitat u specifikaciji kakvu struju trpi set pa im se neda gubit vrijeme da za tebe to rade. Piše ti da receiver radi na 5V a transmitter na 7-15V znači trebaš baterije koje to mogu dati.

Odg: Moja FPV oprema

Reply #28
ovo što si napisao sam znao i sam , al mislio sam da nebi bil bed nikome da nabaci par linkova baterija koje  bi bile best buy  za taj sustav , možda bi mi bilo lakše odabrat. 

FCB GROUP