Skip to main content

Topic: Letenje u ZD (Read 10423 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u ZD

Reply #45
Evo malo se letilo i u Zadru i to sve do sumraka. Vježbao sam autorotaciju ali ono najprije s pola metra, pa metar, pa dva, pa tri, pa četiri, pa ode repna glava i repne elise na busen tvrde trave, pa čekaj opet da mi dođu dijelovi. Što ćeš na greškama se učiš.
 
 
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Letenje u ZD

Reply #46
to inače viježbaš na nekom betonu jer ti tamo nema gdije zapet , koliko sam put ja to isto napravio majko moja.
 

Odg: Letenje u ZD

Reply #47
Ali nije mi sad ništa više jasno. Ti slećeš s autorotacijom s jedno 30-40 metara i sletiš dok se meni na svega par metara ispuše rotacija pa ćisto sumnjam da bi mogao s jedno 10-ak metara sletiti sigurno. Doduše i nemam sigurno toliko bolesnu rotaciju glave a baterija je još uvijek ona kobna od prije koji tjedan. Jebali kinezi mater svoju čekam bateriju 3000 mAh 40C iz HC-a već više od mjesec dana a još ni u hrvatsku nije stigla.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Letenje u ZD

Reply #48
Što se tiče dostave svi smo naj...bali jer ne lete avioni u cijeloj europi i dalje tako da če se to malo odužit.
 
Poanta auto rotacije  je u tome da helić na što večoj visini ili u što večoj brzini ugasi i daš mu negativni korak od nekih 4 stupnja da ti rotor nabije vrtnju koju onda iskoristiš za sletanje normalno da ti se sa 4 m izgubi sva vrtnja kada mu niti ne stigneš dati negativni korak.
Nemoj se brinuti doči če to sa vremenom isto kao i meni.

Odg: Letenje u ZD

Reply #49
E jbg.. čista fizika. Zato sam jednom i skršio Raptor jer je bio u punoj brzini i ugasio se a ja ga najprije smirio gore a onda se ispuhao i pak kao kamen. Znači odmah u Trotle hold a donji korak naštelati na -4 i kad je blizu poda onda u pozitivu pa što bude. Trebat ću na nečem jeftinijem to vježbati jer je protos skup kao 600 klasa helića.
Jebo struju, samo nitro i benzin.