Skip to main content

Topic: mišljenje (Read 1943 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: mišljenje

Reply #1
kume ovo je samo fuselage, znaci samo oklop, jos ti treba 3-4 puta toliko love da ga spremis za let 8)

Odg: mišljenje

Reply #2
to je samo kak bi po domači rekli karoca sa retraktima ! treba ti kompletna mehanika ,hrpa elektronike ,turbina i kaj sve ide uz nju i hrpa literature a naravno puno predznanja  !
Predlažem ti jeftiniju varijantu recimo
http://www.minicopter.de/en/index.html
to je vrlo ljep i velik helič i na njega idu scale,a na 12 s ima snage ko omanja turbina !

Odg: mišljenje

Reply #3
aha tnx nisam imo blage kaj to znaci :-\  ma ja trazim nesto vec sklopljeno jer imam malo predznanja...ali nema nigdje na netu za prodaju veliki airwolf s turbinom...nemrem nigdje naci...i to me bedira..


@ robi pare mi nisu problem ma da kupio i razlupo...imam para... i zelim takvo nesto,nemoj krivo shvatit ali nisam se prijavio da mi dajete svoje prijedloge nego da me vi koji se kuzite u to i imate znanje o tome uputite da nekupim smeče nego da ako vec pljunem par desetaka tisuča kuna da kupim barem nesto vrijedno tih para...

Odg: mišljenje

Reply #4
helič s turbinom s obzirom koliko košta niti jedan nije smeče,ne postoji RTF mlazni helikopter ! sve se mora slagati i podešavati !Ponovo (da me krivo ne svatiš) ti predlažem da napraviš kompromis bar dok ne uđeš dublje u problematiku mlaznih helikoptera !


 

Odg: mišljenje

Reply #6
 ;D