Skip to main content

Topic: Žiro AVCS problem (Read 3670 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Žiro AVCS problem

Reply #15
Ma rep je sada super, i DS480 radi odlično. Stvar je bila u žiru.

Nemam pojma još točno što.

Usput vidim da ovaj žiro je za 500klasu nadalje. Ja ovdje imam mali 250 heli.

Sada trenutno pokušavam rješiti bounce efekt kod zakretanja.

Još ne znam točno što ga radi.

Provjerio sam mehanički i nema lufta previše na repu. To sam rješio ranije.

Sad se nadam da budem što skorije snimio o ćemu se radi pa da postam ovdje.


Odg: Žiro AVCS problem

Reply #16
ček sam malo 72%??

Daj mi reci znam da na Futabi je to drugačije, koliko je to na Futabi ako je na dx7 72%

Nikak da snimim, ili radim ili pada kiša:)

ja stvarno nemam pojam ali probaj 5 po 5 % dizat spustat

Odg: Žiro AVCS problem

Reply #17
Ma tražio sam po netu, dx ima drugačiji sistem. Tu je to negdje oko 35% na Futabi je oko 75% na dx. Danas sam potrošio 5 baterija za redom. I svaka po 6 minuta toćno, kvalitetno provedeno vrijeme nakon posla. No stvarno mi se nije dalo to snimati. Budem sutra popodne:)

Odg: Žiro AVCS problem

Reply #18
ja sam nesto malo citao za taj gyro i kolko sam procitao treba mu jako jako brz servo

evo ti link pa pogledaj ima jako puno korisnih stvari http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1362819
uglavnom ja sam prezadovoljan za cijenu od 10 dolara 5 puta bolje mi drzi nego ovaj turnigy od 25 dolara
mada turnigy na beltu CP V2 i sa stock stanicom mi isto odlicno radi ali na HK450 i dx stanici nema sanse da ustimam  
odusto uzeo ovaj ga250 i zadovoljan

Odg: Žiro AVCS problem

Reply #19
>E ne bi vjerovao ali sam pročitao skoro cijeli thread u potrazi za rješenjem. Izgleda da je bio žiro s nekom manom.

A gle, imam sada gro helića i žira i sve jeftini. Imam 450GT s futaba 401 i super je, veći gain i sve ali isto neki mikro drift. Prvi sam čak vraćao nazad, stigao drugi.

No odlučio sam nabaviti jedan dobar kao referencu i mislim da će pasti jedan Spartan Quark. Pa ću onda moći uspoređivati.

Quark bude išao vjerovatno na Copterx black angel. Sam treba skupiti lovu.

Kad jednog dana napravim flip ili nešto , volio bi da smjer helija ostane isti, a ne da ga moram ganjati kao da je u rate modu.
No za ove zezancije, učenje itd, ovi mems su kao stvoreni za mene.

A 250 sam sad uštimao da radi ko vurica. Bez vjetra, je kao napiknut na štap, možeš hands free. Prije mjesec dana, bože sačuvaj.

Evo danas 5 baterija zaredom sve ok.  Nadam se da bude tako ostalo.