Skip to main content

Topic: Moj Tarot 450 (Read 7865 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj Tarot 450

Reply #15
Hm, zasad nek bude ovak, nadam se da neće radit pi*darije, veća me frka pustit mu 6V
MAK Zapad

Odg: Moj Tarot 450

Reply #16
Treba samo malo kvalitetniji step-down.
Kak na nitracima masa ekipe leti...
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Moj Tarot 450

Reply #17
Kupil bum onda kvalitetne diode i par kratkih servo ekstenzija

Sutra letite di?
MAK Zapad

Odg: Moj Tarot 450

Reply #18
Domovinski, zovem?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Moj Tarot 450

Reply #20
Nice  :)

Brzo to leti, zacas ode, meni se svidja mrezica sto drzi zice.

Odg: Moj Tarot 450

Reply #21
Da, začas postane točkica na horizontu  :D
MAK Zapad

Odg: Moj Tarot 450

Reply #22
Evo došao sad s King Crossa (bili smo Moriaty i ja, zaključili smo da je Domovinski malo predaleko..) i pocuclo 5 batki. Inverted, loopovi, rollovi, hurricane-i i wait for it - piro flipovi  :D
Moriaty je nešto snimio, ali dvije zadnje batke nije, gdje sam se najviše opustio (i skoro ga zakuc'o u jednom trenutku kad sam radio piro-flipove ::) )
Sad je gotovo, zahaklo sam se na helije žešće  ;D
I moram stavit jači motor, vidi se da mu fali snage, pogotovo na tic-tocovima...
MAK Zapad

Odg: Moj Tarot 450

Reply #23
Potvrđujem gore sve naveeno, i uskoro stavim filmić.


Odg: Moj Tarot 450

Reply #25
Ali ak se dobro sjećam, najjači highlighti nisu snimljeni jer je Moriaty spremio fotić  :D Piro-flipovi nisu snimljeni.. A nakon tog "skoro zakucavanja" ih nisam više ni radio  :D
MAK Zapad


Odg: Moj Tarot 450

Reply #27
Bravo robinjo!

Kako to malo cudo fucka :-D..iduci puta snimanje sa 200mm, go pro..ono produkcija samo takva..

Roookaj!  :D

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Moj Tarot 450

Reply #28
Da, lijepo se čuje za tak malog komarca hehe
Ajde, ak bude mirno vrijeme za vikend daj malo iskoristi svu tu opremu, čuvaš ju ko zmija noge  :P

E da, svi uzmite u obzir da sam u cijelom životu odletio niti 15 baterija na heliju (oko 10 ustvari)
MAK Zapad

Odg: Moj Tarot 450

Reply #29
Da, lijepo se čuje za tak malog komarca hehe
Ajde, ak bude mirno vrijeme za vikend daj malo iskoristi svu tu opremu, čuvaš ju ko zmija noge  :P

E da, svi uzmite u obzir da sam u cijelom životu odletio niti 15 baterija na heliju (oko 10 ustvari)

Samo moj fotic ne snima filmice  :(..bumo sa gopro malo rokali..

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com