Skip to main content

Topic: dolaze paketi iz kine (Read 7593 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #15
Imam rodbinu u sloveniji pa sam mislio iz eu skladista naruciti ako dode pa ju lijepo prebaciti kod nas. XD samo me zanima da mi ne opale dozvolu i carinu tamo.
Lp,
Alex

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #16
Pa ovako s obzirom da ja nisam znao da zajebavaju na granici za opremu koja radi na radio valovima ja sam narucio iz amerike vec su mi poslali RTF komplet sa flysky stanicom za koju cini se nema deklaracije tj ne moze se uvest. Ukoliko ce me traziti da donesem  RITT potvrdu od HAKOMA pokusat cu povuc jos neke veze al mala mi je sansa da to prodje :D tako da ce mi definitivno onda trebat stanica i onda cu vjerojatno ici u nabavu turnigy 9x ili neke futabe mada sumnjam da ce biti futaba jer cijene im se krecu minimum 200 dolara cini se za najeftinju stanicu.... Tako da se mozemo dogovorit a vidio sam i ima ih na ovom forumu koji ce nam za 50kn prodat pravo na uvoz turnigy 9x u hrvatsku tako da se ne moramo zajebavat sa HAKOMOM.
vidjet cemo za koji dan sto ce biti ovaj paket je vec poslan iz flodride dolazi za max 7 dana.

jbg da sam znao nebi ni narucivo onaj prvi RTF komplet sad je vec poslat kasno je za plakanje : D

evo i link na njega : http://www.ebay.com/itm/RC-HELICOPTER-RTF-450-V2-3D-6CH-2-4G-ALIGN-TREX-450-V2-NEW-CARBONFIBRE-CLONE-/280832805693?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item4162f08b3d


Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #17
A di si nasao ovog najjeftinijeg plasticnog?
Bolje da si uzeo HK450 Pro sa HC-a u tom slucaju.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #18
carbon fiber a dobro, metal upgrade nije skup i ak ga strgam za 270kn past ce full metal upgrade, E sada vidim neki ljudi imaju carbon truplo a metal upgrade a neki metal truplo i carbon fiber ostatak, racuno sam zadrzat cu carbon fiber truplo dok ako ga strgam metal upg stvarno nije skup, a i kao sto rekoh malo sam se zaletio al sta je tu je opet kad pogledas nije losa kombinacija.

takodjer cito sam reviewove na ovaj klon i ljudi pisu da su izuzetno sretni sa kvalitetom jos nisam naso da je neko reko nesto lose

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #19
The Professional's Choice!! joj kako ga seru

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #20
da he he he ziher professionals choice najeftinje moguce  xD
steta sto je uspr mail 70$ do hrv inace ameri ovo dobivaju za 130$ koliko se prodaju mini RC na infra red sobne igrace kod nas :)

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #21
Za 200 baksi si mogao postenog HK450 Pro sloziti.
Sa boljim reglerom i servacima nego kaj bus tu dobio, ali dobro svaka skola se placa :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #22
a znam jbg samo da mi ga hakom ne zaustavi onda cak i nece biti tako lose inace ako mi ga vrate popusio sam 70$ postarine tek je onda zajeb....

EDIT: inace ne sumnjam u kvalitetu ovog carbon fibera, ime ovog klona je Blue Ray i prilicno se dobro prica o njemu sto se kvalitete tice, ajde vidjet cemo moguce da je smece necu nista pricat dok ne vidim a pocetnik sam i ucim mogu par stotina eura odvojit za ovaj hobby to je to  : )

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #23
evo doslo doma 10kn u startu sam im moro platit nekakva kuverta unutra pise branimirova 4 i zaokruzeno RITT dozvola iz hakoma da bi stvar bila bolja nije helikopter nego mobitel koji sam narucio prije 2 tjedna doso u malom maketicu iz Austrije. vidim vec ga ima u hakom bazi al eto neplaniranih minimum 200kn troska + carina ispada da mi je bilo bolje tu kupit. Vezu necu povlacit sada za mobitel tek za helikopter kada dodje ali koja je to glupost pa da ti zgade zivot  i sve sto zivis u ovog zemlji to jos nisam vidio. bijedan narod da jadnji ne moze biti placamo cokoladu u ducanu minimum 2 eura dok svicarac placa 0,10 centi i jos nam stave k***c u guzicu ovako, i onda kazu bori se za ovu drzavu, placaj poreze, racune ? ma bori se k***c, gledaj sebe i tako ces jedino dobro proci u zivotu, bas su gamad a ja sam bas ljut... da im se p***a zgadila ovo je zadnji put da sam narucio nesto za sto je potrebna RITT dozvola a porez koji bi ubrali od tih predmeta nek zaborave.

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #24
Bravo Napuseni. Ja sam za anarhiju!
Lp,
Alex

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #25
nevjerojatno !!! nakon 30 minuta provedenih na telefonu 01/4896 000 i 01/4896021 (Hakom) javili su se 7 razlicitih ljudi koji su me konstantno usmjeravali i preusmjeravali da bi mi na kraju prekinuli linju i potrosili novaca na mobitelu.

Sad sam nazvo carinu i reko broj paketa i kazu da su svega svjesni, inace imam srece jer sam naso ovaj mobitel u hakomovoj bazi odobrene RITT opreme pa carina uvazava isprintani web site s hakoma i tako mogu izbjec besmisleno/nepotrebno uplacivanje 200kn hakomu ?

reko sam covjeku na carini da ne zelim svercat da cu platit posteno carinu ko i svaki gradjanin samo da me se ne zajebava a on shvaca problematiku u sistemu (tisuce vracenih paketa jer ljudi odustaju kad se zaglave u birokraciji i papirologiji ŽNJ Agencije) i ajde fala bogu na carini rade normalni ljudi kojima je u interesu da sve funkcionira kako treba.

Helikopter jos leti, tako da cu morat ponavljat slicnu proceduru uskoro :/

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #26
dosli trex plastic/carbon clone s smechem od CT6B stanice, ja bi odma poletio al onda sam tek poceo ucit kako kalibrirat i centrirat helikopter tako da sad vec par dana citam puno texta i radim razne provjere na helikopteru mada bi netko iskusan to napravio u par minuta ja mucim muku al sam i naucio hrpu toga novoga...
Heli je skoro spreman za let, nadam se da cu uspjet napravit kakav hover prije nego ga slupam a a ko uspjem sletit nitko nece biti sretnji od mene :D
Btw snimam futabe C7 za novu stanicu al cijena dosta varira pa cemo vidjet morat cu cu ocito pljunut jos oko 200$ samo za futabu


sto se gradnje drugog helija tice stigli prva 2 djela nozevi i servachi  : )




Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #27
Samo peglaj polako, najbolje ćeš naučit sam ;)
Doleti sutra do mene pa ćemo provjerit helinjo
MAK Zapad

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #28
mogli bi, poravno sam mu servache da su pod pravim kutom i poravno swashplate, centriro balancebar, i tak channel 4 mi je bio reverse, ....
programiro sam stanicu, jos sad imam posla oko centriranja nozeva i onaj kut od 10% sad sam na tome to jos peglam i ucim...

manje vise briem da bi mogo poletit : D   brijati je drek znati, gledam i ak se polomi ionak je cijeli plastican morat cu ga srafat volio bi imat metalni swashplate i tail servo, dakle razbit plastiku sto prije XD

Odg: dolaze paketi iz kine

Reply #29
Brings back memories :D
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3