Skip to main content

Topic: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik (Read 3293 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 2x t-rex 450 se v2 klonovi (plasticni i metalni) pocetnik

Reply #15
e sad to je pitanje ukusa, ako ti zelis tarot koliko sam uspio do sada saznati heli je odlican al ja ga sebi nebi uzimo a mozda promjenim misljenje, malo sam pikirao alignov t-rex 450 pro 3GX flybarless set bez elektronike za 150$ ??? ...   ali naravno to je za sada samo fantazija, kako ja gledam na stvar je ovakva namjestim heli da leti i funkcionira u normalu (za idle se necu niti truditi s ovom plasticnjarom) i rijesim ga za 750kn zajedno sa CT6B stanicom elektronikom baterijom etc.

u toj prici sam spusio 100 eura ak ga rijesim za 1000kn spusio sam 400kn u najboljem slucaju. A sad jel tarot ili align ili HK TT pro flybarless to cemo tek vidjet imam za sada slozit jos jednog klona komplet od pocetka i tu cu vjerojatno trebati dosta pomoci i bindat ga na futabu a za to vrijeme cu trenirat sim phoenix na futabi 7c. (kablovi se jos cekaju, zar ne prodaju kablove za futabu 7c u pluramaksu za 35kn ??)

ovaj metalni me izaso 100$ sa elektronikom i 300x je bolji od ove plasticnjare koji je kosto 130$, i ima nesto hobbywinga na njemu esc je hobbywing bec 40A programmable heli soft start

EDIT : da ne pricam da za metalni klon t-rexa nisam morao platiti niti postarinu niti porez. dok su me za plasticnjaru oboje kostali krvavo, takodjer za Futabu 7c nisam platio porez i sveukupno je kostala bar duplo manje nego u bilo kojem shopu u EU ili SAD (hvala robiju1kenobiju za preporuku stanice)

minusevi i plusevi : )