Skip to main content

Topic: ZBOG OVAKVIH TREBA KORISTITI I DALJE ELEKTRIČNE STOLICE (Read 6229 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZBOG OVAKVIH TREBA KORISTITI I DALJE ELEKTRIČNE STOLICE

Reply #15
Meni su dvije stvari dovoljne.
1. Plakat Jasmina Stavrosa
2. Nema kacigu u prvom dijelu vožnje
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: ZBOG OVAKVIH TREBA KORISTITI I DALJE ELEKTRIČNE STOLICE

Reply #16
hahahaha JJS(ili ti Dušan Dušanovć)Imam sve njegove ploče i kasete !!! ha ha ha  8) 8)


Odg: ZBOG OVAKVIH TREBA KORISTITI I DALJE ELEKTRIČNE STOLICE

Reply #18
meni je draže Dušan :D

Odg: ZBOG OVAKVIH TREBA KORISTITI I DALJE ELEKTRIČNE STOLICE

Reply #19
Ovakvih se nazalost nikad nećemo riješit, uvijek ih je bilo i uvijek će ih biti. Neće on dugo sa ovakvom vožnjom, samo se nadam da neče niko drugi nastradat osim njega, a obično budale prežive nekad.
I ja vozim motore već 15g. al da ih ovak vozim nebi to doživio.
Meni je suludo kad kažu oduzeo prednost motoristu, a frajer leži 200m dalje u živici, prevrnuo auto na bok i motor se prepolovio. Kad ide 200 tam di bi trebao ić 50-60 ti ne stigneš trepnut a kamoli zakočit ili ga vidjet.

Odg: ZBOG OVAKVIH TREBA KORISTITI I DALJE ELEKTRIČNE STOLICE

Reply #20
Malo drugačijeg razmišljanja, tek tolko da se podgrije tema.

Ajde letači, čitam komentare i malo se čudim. Nije da zagovaram ovakvu vožnju jer je više ruski rulet nego vožnja, ali malo razumjevanja i za one koje to veseli.
Ali za razliku od pijanih konzerviranih tatinih sineka ili političara zaštićenih cjelokupnim pravnim sustavom RH, tip je za svoj gušt največim dijelom del svoja muda na panj.
Ak mi ne vjerujete pogledajte koliko motorista ostane strada svojom ili tuđom pogreškom, akoliko ih nanese ozljede ostalima.
Veći problem od izravne opasnosti su snimke koje žutokljunce navode na dokazivanje.
Ak čete za pravo i mi sa svojim aviončićima često letimo nad tuđim glavama i igramo se i nenamjerno oko tuđi skalpova (tema za raspravu).

Dobar let svima,
vpremur

miris nitra i benzina je zakon
 
J...... let bez jeze

Odg: ZBOG OVAKVIH TREBA KORISTITI I DALJE ELEKTRIČNE STOLICE

Reply #21
Ma naravno da treba imati razumjevanja za tog prekrasnog mladića koji juri tristo po magistrali i kojem blendaju vozači koji ga več vide u svom autu,koji na 245 na zadnjem pretiče aute...itd...
naravno da ima neodgovornih modelara koji lete kroz tunele i tko zna gdje ...ali to nije baš za usporediti.
kaj ne bi imali razumjevanja za onog kretena kaj je upucao zaštitara koji ga je pokušao spriječiti u krađi? pa njega je sigurno veselilo kaj ide orobiti banku ?
Pozdrav

Odg: ZBOG OVAKVIH TREBA KORISTITI I DALJE ELEKTRIČNE STOLICE

Reply #22
Pozdrav svima
1. diosam još skužil, ali
2. dio baš i nisam  upomoč

uostalom, što je vožnja bez jeze
J...... let bez jeze

 

Odg: ZBOG OVAKVIH TREBA KORISTITI I DALJE ELEKTRIČNE STOLICE

Reply #23
Ako govorimo o onom idiotu na motoru, onda nek se jeza dozivljava na recimo grobniku.
Ja ne bih da dozivljavam jezu na javnom putu gledajuci kako da sacuvam svoju glavu i gavu saputnika
od takvih koji "dozivljavaju jezu" i dokazuju je sa "a vidi mene".
Tacka.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.