Skip to main content

Topic: Novi Quad (Read 10133 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Novi Quad

Reply #15
S gornje strane ide isti poklopac kao i sa doljnje strane - na distance kao i nosač baterije. Mislim nosać baterije i gornji zaštitni poklopac su isti samo što na gornjemu piše nešto.
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Novi Quad

Reply #16
stvarno lijepo izgleda

Odg: Novi Quad

Reply #17
Evo malo dopune - napravio kučište za Sony kameru!!!!
Još samo nosać sutra i gotova :)
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Novi Quad

Reply #18
sretno  :)
no preporuka je da za prvih 10ak letova ne dižeš ništa gore.
samo model i batka.

Odg: Novi Quad

Reply #19
Evo malo dopune, nažalost nikako završiti pilu kad nikako da dođe paket (fale mi đekovi Motor-ESC) strašno!!!!

Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Novi Quad

Reply #20
super izgleda  :)

Odg: Novi Quad

Reply #21
Ouu stanica je opasna:D ja sam ti letio svoj prvi quad na tu stanicu! prije nego li kreneš letit sa njome nariktaj si expo pomak na njoj, e sad to nije pravi expo nego neka šugava imitacija, kada narikataš ,cijeli hod palice ti je expo tako da kada palica bude u krajnjoj poziciji nije i stvarna krajnja pozicija. Nadam se da znaš ovo vezano za stanicu
lp

Odg: Novi Quad

Reply #22
Koliko bi financijski došao taj frame ?
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

 

Odg: Novi Quad

Reply #23
Dečki pomoć - okolo svih prijedloga i zakona o smjeru vrtnji motora i poredku motora 1,2,3,4. Pokušao sam podesiti, ali imam problem što mi jedan motor radi na okretajima koliko dodam "gasa" ali ne kompenzira nagib quada niti reagira na palicu (napred natrag - ljevo desno) osim kada je "gas" preko pola!!!

Setirao sam sve ESC-e zasebno ponovo i throtle range, te kada sam ih spojio na pločicu naravno to i ponovio, smanjio YAV potenciometar do kraja i ponovio proces!!! Ali mi se i dalje to javlja!

Soft: XCopter V4.7 m168 kapteinkuk
Na slici je kako su mi poredani motori!!!


Quad je u X setup-u
Molim za pomoć!!!!

Ova je ploćica - kontroler! : http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__19534__HobbyKing_Multi_Rotor_Control_Board_V2_1_Atmega168PA_.html
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.


Odg: Novi Quad

Reply #25
prvo ubaci soft, pa sve ponovo podesi da vidis jel sad radi taj motor, trebao bi
jedino koliko se sjecam su ti na ovome reversani trimeri, nebitno potpuno ali eto ;)

Odg: Novi Quad

Reply #26
Ok davore - bacam se na posao! Nadam se da če uspijeti!!! A redoslijed motora i smjer okretanja elisa?????
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Novi Quad

Reply #27
evo ti redosljed kako mora biti kod X moda

Odg: Novi Quad

Reply #28
Davore izvini što te davim ali file koji si mi poslao - u zipu je samo 1 file i kada sam ga uploudao pločica mi podivljala - Cviliiiiiii :)

Dali ima više file-ova ili moram sa drugim softom uploudati. Koristim : KKMulticopter Flash tool 0.53
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: Novi Quad

Reply #29
file je dobar, mora raditi
imas u tome alatu za fleshanje izbor softwera pa probaj odande, jel dobro selektirano atmega168?