Skip to main content

Topic: eurofighter (Read 3052 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

eurofighter

evo došla je i ova mrcina na red.izmjenio sam dosta detalja,krila, kabina ,turbinske izlaze.pogon če biti elektro 127 mm. 8)

Odg: eurofighter

Reply #1
moze malo infoa o trupu, to si sam radio, ili naruceno?

raspon, duljina, ocekivana tezina?

iz ruke nece polijetati, to je bar jasno :)

Odg: eurofighter

Reply #2
Nadasve zanimljivo  ;)

počele se neke opasne ptice slagat .. _klap klap:


Odg: eurofighter

Reply #3
trup je kupljen prije o ho ho godina. raspon trupa 2m a i krila,namjeravam skinuti kalup trupa i naravno krila. trup želim dovesti u ful skalu,barem se nadam da bu tak i bilo.Kristijan to najbolje zna, ak se radi takav model onda se mora i napraviti do jaja. 8)

Odg: eurofighter

Reply #4
Prijatelju vidim da je došao i on na red. Kako me samo uhvati nostalgija za EDF-om kada vidim ovako nešto. 
Ovo je jedan od boljih na koje sam naišao. Mislim da je na početku imao 127 mm s HK, ali je stavljao i dva imeplera na 12 S svaki.
Eurofighter Typhoon RC Jet Demo#1
Dakle , odlučio si ne na 127 mm. Koji motor planiraš staviti unutra i na koliko ćelija? Očekivana ukupna masa i potisak?
 
lp
Toni

Odg: eurofighter

Reply #5
Prijatelju vidim da je došao i on na red. Kako me samo uhvati nostalgija za EDF-om kada vidim ovako nešto. 
Ovo je jedan od boljih na koje sam naišao. Mislim da je na početku imao 127 mm s HK, ali je stavljao i dva imeplera na 12 S svaki.
Eurofighter Typhoon RC Jet Demo#1
Dakle , odlučio si ne na 127 mm. Koji motor planiraš staviti unutra i na koliko ćelija? Očekivana ukupna masa i potisak?
 
lp
Toni
bok prijatelj.prvo moram napraviti kalup ,a onda razmišljat koji edf.u svakom slučaju nešto kvalitetno 8)

Odg: eurofighter

Reply #6
Mislim da ćemo na proljeće početi kopati rovove i grudobrane na kanalu te početi nositi šljemove!!!
Što radi Mirtekovog Eurofightera,što radi mog novog trexa 550,a tko zna kaj bu Danijel izvuko iz garaže...

 ;D ;D ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: eurofighter

Reply #7
Pozdrav Mirt,

 
Svaka cast !  :)