Skip to main content

Topic: rusenje mlaznog aviona (Read 73620 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #210
Ovo zakon izgleda jesi li mu možda mjerio brzinu  :)

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #211
Ovo zakon izgleda jesi li mu možda mjerio brzinu  :)
jesam , onaj na gornjoj slici crvene boje visokokrilac sto je opremljen sa turbinom , razvija brzinu od 175 km/h  , probo sam brze da letim sa njime
 kad ono ,  ??? odjednom horizontalac poceo strasno da vibrira imao sam debelu srecu sto se nije raspo u zraku sreca moja sto sam na vrijeme primetio
  :P :P ??? :)

 

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #213
Osobno ne vidim nista lose u njegovom izrazavanju, dapace malo humora nikome ne skodi, a nije nikoga uvrjedio niti bilo zlo namjeran. Ali vi bi kolega mogli malo ljepse qutoat tekst, da se kuzi, tko sta i kako...

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #214
Ma ova tema je presmiješna već 6 puta je neko nekog "uvrijedio" a nije :D

hahahaha

tenzije na najjače!

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #215
Hahaha zabavna tema :))

Baba baka bakica :)

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #216
Predlažem moderatoru ukoliko se g. cvetko slaže da se počisti temu od ovih offtopic rasprava, nema smisla temu kontaminirati ovim prekucavanjima.
odlicna ideja slazem se .... modeljet   ::)



Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #219
ovaj ide ko pravi  ;D Very, very, very fast Turbine powered RC Jet
  :D  :'( to su perja od drugih ....     ....      modeljet

I suvise mnogo je tih ovdje koji lete "Konfekciju"
a to za jedan mali broj nas nije interesantno,

napravite vlastitim rukama i letite,
Cvetko skidam ti Kapu, samo nastavi,
neumjesne komentare mogu pisati samo ti koji nemaju pojma koliko znanja,vremena i truda zahtijeva ovo sto ti radis !
Iv

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #220
  ;D Ovdje na ovim slikama se vidi kako sam napravio dalje trup moga buduceg mlaznjaka , materijal za izradu sam koristio balzu sperplocu ljijepilo
       naravno puno rucne obrade smirglanja ( ah mi volimo nas hoby )   :P kako je to sve dalje islo mislim finalna obrada i na kraju farbanje to cu da
       prikazem drugi puta kako je to ispalo ,tako da je citava stvar i dalje napeta  ;D ??? :) :)
[attachimg=1]
[attachimg=2]
[attachimg=3]
[attachimg=4]

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #221
Svaka cast na trudu i znanju!
Koji je ovo model i kojih dimenzija?
Daj nam jos malo informacija da znamo o cemu se radi  ;)

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #222
 :D :D :D a sada sasvim nesto drugo , naime to jos pocinje iz dijetinstva jako sam voelo rakete kad sam bio mali da ih pravim i lansiram naravno da
             tada nisam imao dosta para za moj hobi , mama mi je naravno davala sredstva za hobi koliko je mogla , u to vrijeme je bilo tesko da dojem do
             raketnih motora jer su za mene bili skupi ali kada sam dosao do malo novca ( to je bilo rijetko ) onda sam ih narucivao timockoj 18 ,  ali eto
             to me drzi i dan danas kao dopunjenje mog hobija i neki puta malo promijene , a eto ovih dana je kod nas u holland je bilo lijepo vrijeme pa
               :P sam bio na nasem terenu  napravio par lansiranja , pa otisao zadovoljan kuci ( ah sve sto je propulzija , reaktivno , i mlazno to me je
             uvijek privlacilo nadam se da i vi dijelite moje misljenje ?  makar i delomicno )    :) :) ;D
[attachimg=1]
[attachimg=2]
[attachimg=3]
[attachimg=4]
[attachimg=5]
[attachimg=6]
[attachimg=7]

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #223
Goedenavond Cvetko,uz dužno poštovanje jedino mi se dopada , ona lijepa bijela jedrilica u pozadini...želim Ti ugodnu večer... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes