Skip to main content

Topic: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter (Read 12164 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #75
Vratili su mail iz Lindingera da pitaju jel trebamo kit ili ARF kit (znači nisu nas od*ebali) :)

Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #76
Reci ti njima da trebamo šleper kitova (ne morskih) i kontenjer dijelova kak nas je krenulo fajtanje. 

Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #77
možeš li objaviti koja je cijena kita?


Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #79
da da, trazio sam iskljucivo kit naravno. ne trebaju nam nikakvi setupi, pa nismo od jucer :)

Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #80
Drug Marjan, jesi li ti svog posvasao?

Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #81
Poslali su mi mail da su moj upit proslijedili gđi Lindinger :D mozda je MILFica, jel zna tko? :P

Nazalost, ista je na godisnjem pa moramo cekat da se vrati.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #82
Gospodja Lindinger nas je otkantala sam tak :) hehehe
Nista, idemo bez popusta - klasicnim putem.
Dakle tko je sve zainteresiran za igranje u formaciji osim mene, Smiljca, Colje i Marjana?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #83
Nek se gđa. lindinger nacucla..., popravak mojeg krš-loma se polako dovršava i za vikend sam ponovo u vaz-duhu.  :D ;D


Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #85
Ne brini drug Marjan, vise te ne mogu ni uloviti, posto mi se prosli vikend zapalio motor i regler u dogfighteru!

Sada sam ubacio neki slabi motorcek i regler, tak da cu biti najsporiji na livadi!

Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #86
Ne brini drug Marjan, vise te ne mogu ni uloviti, posto mi se prosli vikend zapalio motor i regler u dogfighteru!

Sada sam ubacio neki slabi motorcek i regler, tak da cu biti najsporiji na livadi!
Uuuu pa kaj je krenulo po zlu, vidim da si postal regler kak su se fetovi sami sprelemili, očito je bil nekakvi šlus od udarca na motoru pa je spržilo i regler. Šteta, taman ja svojeg dovršavam i mislil sam inrunera unutra iz radoznalosti napenalit da vidim kak bi onda šljadral sa njim.     

Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #87
Ma zapalio mu se motor od šusa (prava batka cuda cini)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Eskadrila "Ekipa Smrti" - MPX Dogfighter

Reply #88
Dogfight je napokon pošvasan i jučer odrađen probni let, ufff kak je bil skršen, izvitoperen i pun rupa sa nepronađenim dijelovima trupa, očekivo sam borbe kod poljetanja iz ruke(puno je lakše kad ga Smiljac meni šutne desnicom pa imam ja vremena njega iskontrolirat a ne on mene), kad ono vidi vraga mali poslušan i ode sa lanca u nebesa, par trimova elevatora UP, elerona malo na links i voila leeetttii  :D :D.
Još jednom su taj famozni EPO i Multiplexova kvaliteta ispunili moja očekivanja da uz malo truda i volje ni u WC-u nemreš ostat gladan.