Skip to main content

Topic: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas! (Read 22178 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #75
Znate Marka i vjerujem da čete provjeriti da li je sve riješeno ( i ja se slažem da sve ovo nije u redu ali shvačam i Maria, nije on kriv što je na taj način došao do setupa ).
Pošto je ovo tema o izradi nema smisla da nastavimo sa ovim.
 
Želite prebacivanje u drugu temu ili brišem?
Ako većina želi ovakav slučaj imat na forumu neka ostane za ostale članove da se neopeku ko ja,ali ja bi da se tema prebaci a moj i zed-ov projekt neka ostane ovdje gdje je.Ja ću sebi naručit novi setup ako Marko neće ovog natrag.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #76
Neka se zove, Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #77
Samo je prebacite gazda Plavi! A tebi Mario vec sam rekao, ako si to platio onda nemas sto vracati, samo saznaj od koga si kupio!
Vjerujm mi i ja bi tog lika htio vidjet.A kompića ću cimat da proba saznat gdje se kreće taj tip i dali dolazi tu kvart.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #78
Oprosti sto smo usrali temu, ali jebiga!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #79
Oprosti sto smo usrali temu, ali jebiga!
Ma svaka čast dečki,daj samo zamislite scenu da sam se pojavio sa ovim setupom negdje sa modelarima na livadi  i da mi netko kaže ovaj setup je moj,isuse bože,bolje da smo odmah otkrili i da ću ja kontaktirat vlasnika

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #80
Oprosti sto smo usrali temu, ali jebiga!
Nismo usrali temu nego otkrili sumnjivca.

Ja i dalje ne kužim neke stvari: čovjek je kupio setup od 'nekog' i probao učiniti sa time model, nije mu išlo i prodao je to našem Mariju. Marijo objavljuje slike i svi prepoznajemo (čak i i ja, pa pomogao sam Marku kod prvog leta modela) nosač motora koji je unikatan. Nema greške da je Markov !

Ako je onaj 'vlasnik' prije našeg Marija kupio samo setup, a ne i model, postoje dvje varijante: lopina je izkopala van setup da se ne prepozna model i nekaj zaradi. Ili je model kod pada bio toliko razbijen da se je to jedino moglo učiniti, tj. uzeti organe za donaciju ?  Opet, da bi uzeo organe za donaciju moraš biti modelar jer nasumično čupanje žica nebi dalo upotrebljiv setup !

Moj je zaključak, ili je jedan 'vlasnik' u ovoj priči viška, i/ili je modelar koji je drpio Zagija na Preljevnici utopio pažljivo izvađeni setup nekom 'nemodelaru'  da se ne sazna.

Ovaj si mozaik ne mogu složiti, ali siguran sam u jedno: naš MarioMT nije ništa skrivio u ovoj situaciji i nadam se da će Marko pristati da on koristi ovaj setup.

Damir

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #81
Gospon Damir,nezna se ko je pronašao Zagia i tko ga je dao mom prijatelju.Prijatelj kaže da mu je jedan tip ponudio strganog Zagia znači vjerojatno krilo puknuto ili tako nešto i da je  baterija bila napuhana tj. uništena.A kako je taj tip došao do njega ,dali ga je isti dan našao kada je pao ili za dva ili za tjedan dana ili više to neznamo isto.Uglavnom vlasnik i dijelovi su pronađeni jedino se čeka da se vlasnik javi ili da ga ja kontaktiram.Danas sam ga zvao ali rečenemo mi je da je izvan HR-a ,što je i istina jer se nejavlja,a zvao sam valjda 7 puta.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #82
Reci ti meni da nije taj prijatelj "slučajno" našel kakvog Zagija na Preljevnici :D
Mislim da nije,kupovo je preko neta dijelove ,tak kaže,zašto ,kaj ima nekakve sličnosti neki dio ili kaj već?????
Mario bez ljutnje mislim da štitiš svog prijatelja  :( tu si napisao da je kupovo preko neta a poslje da je kupio od nekog drugog.. Ili je ukapirao kada si ga nazvo da su djelovi prpoznati pa je on izmislio treću osobu.. ali da se neko ide prodat za zagi  :-X

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #83
Reci ti meni da nije taj prijatelj "slučajno" našel kakvog Zagija na Preljevnici :D
Mislim da nije,kupovo je preko neta dijelove ,tak kaže,zašto ,kaj ima nekakve sličnosti neki dio ili kaj već?????
Mario bez ljutnje mislim da štitiš svog prijatelja  :( tu si napisao da je kupovo preko neta a poslje da je kupio od nekog drugog.. Ili je ukapirao kada si ga nazvo da su djelovi prpoznati pa je on izmislio treću osobu.. ali da se neko ide prodat za zagi  :-X
Ma ne ljutim se ,svako ima svoje mišljenje o ovome, ali da štitim  je istina,nije moj frend kriv što je uzeo taj Zagi od nekog trećeg a onda ga taj moj frend dao meni,a kupovalo se sa neta baterija i punjač,to sam tek kasnije saznao ,jer za setup nisam imo pojma,nego kad sam ja to prvi put vidio i pito od kuda to a držo sam u ruci bateriju on je reko da je sa neta,pa sam sam zaključio da cijeli setup sa neta a nije,to sam tek danas saznao

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #84
Reci ti meni da nije taj prijatelj "slučajno" našel kakvog Zagija na Preljevnici :D
Mislim da nije,kupovo je preko neta dijelove ,tak kaže,zašto ,kaj ima nekakve sličnosti neki dio ili kaj već?????
Mario bez ljutnje mislim da štitiš svog prijatelja  :( tu si napisao da je kupovo preko neta a poslje da je kupio od nekog drugog.. Ili je ukapirao kada si ga nazvo da su djelovi prpoznati pa je on izmislio treću osobu.. ali da se neko ide prodat za zagi  :-X
Ma ne ljutim se ,svako ima svoje mišljenje o ovome, ali da štitim  je istina,nije moj frend kriv što je uzeo taj Zagi od nekog trećeg a onda ga taj moj frend dao meni,a kupovalo se sa neta baterija i punjač,to sam tek kasnije saznao ,jer za setup nisam imo pojma,nego kad sam ja to prvi put vidio i pito od kuda to a držo sam u ruci bateriju on je reko da je sa neta,pa sam sam zaključio da cijeli setup sa neta a nije,to sam tek danas saznao
u svakom slucaju ti nisi kriv. a i logicno da stitis prijatelja, jer prijatelj ti je. tako da moje je misljenje da to rijesis sa vlasnikom setupa. a mi detektivi da se povucemo oko ganjanja krivca :) zalim samo one koji su trazili model. znam kako je to trazit model a i jos gori osjecaj ga ne naci. pozdrav.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk


Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #85
Obruč se steže :D :D :D :D. Stvarno ko se išo izblamirat za tih par kunica nije za drugo nego mu taj motor nagurat u analu pa nek letucka. Našo ga je onaj ko je čito postove na forumu kad je model zagubljen pa ga ošo brže bolje potražit, sigurno ga nije kumica našla pa ga na placu licitirala.     

Coljo tak si ti meni maznul Decathlona kad mi je pljusnul kod Ćuste, dok sam ja dopuzo do njega ti si već pobriso br. mobitela sa njega i napiso svoj  :D :D :D :D :D

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #86
Kada smo vec kod istine, na decatlonu je stajao broj telefona s pozivnim brojem od slovenije, tako Marjan da sumnjam da je to ikada bio tvoj! ??? ???

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #87
Nego Mario, jel bi tvoj frend prodo frsky reciver iz tog zagija?


Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #89
Ja samo zelim cuti sto frend ima za reci, to je sve. Ako mi uskratis to zadovoljstvo, necu biti zadovoljan :)

Natjerat ću ili njega ili tebe da tjedan dana šeće po narko šumici na Preljevnici, jebo me pas.