Skip to main content

Topic: RCWings Zagi v3 (Read 19515 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: RCWings Zagi v3

Reply #18
Evo koristim priliki da jos jednom zahvalim Plavom na krilima i odlicno pogodjenom profilu.
Veliko HVALA Plavi na svoj pomoci i podrsci.

Zanima me koliko vas je nakon ovih mojih videa odlucilo napraviti Zagija, koji su narucili odlicna krila od Plavog, opcenito da li je netko nasao korisnim ove videe.

Imam jako puno videa na youtubu i gledam u kojem pravcu da dalje snimam, imam puno upita za KK2 i multirotore, nesto malo za EDF i nakon toga sve manje za ostale pa eto malo i da upitam, thred je malo zamro pa da provjerim kako stvari stoje.

Odg: RCWings Zagi v3

Reply #19
Evo koristim priliki da jos jednom zahvalim Plavom na krilima i odlicno pogodjenom profilu.
Veliko HVALA Plavi na svoj pomoci i podrsci.
Plavi reže najbolje, uvjerio sam se nekoliko puta...   :) .
Usput, primjedba u dobroj namjeri: skrati ove stršeče vrhove polugica koje idu od serva do elevona: ovaj dio koji strši naprijed nema nikakvu korisnu funkciju, osim što predstavlja opasnost kada startaš model ili kada sliječeš u blizini: dvije isturene igle kao da traže žrtvu.
Damir

Odg: RCWings Zagi v3

Reply #20
Evo koristim priliki da jos jednom zahvalim Plavom na krilima i odlicno pogodjenom profilu.
Veliko HVALA Plavi na svoj pomoci i podrsci.
Plavi reže najbolje, uvjerio sam se nekoliko puta...   :) .
Usput, primjedba u dobroj namjeri: skrati ove stršeče vrhove polugica koje idu od serva do elevona: ovaj dio koji strši naprijed nema nikakvu korisnu funkciju, osim što predstavlja opasnost kada startaš model ili kada sliječeš u blizini: dvije isturene igle kao da traže žrtvu.
Damir


Primjedba je na mjestu, no te sipkice su toliko cvrste da ih nisam mogao precvikati kljestima, kolega ih mi je prepilio flexericom i trazim sam da ostavi za svaki slucaj ako odlucim premjestiti servace i sl, poslije mi bilo lijeno skidati i dati ponovo otpiliti, nisam predvidio tako dugi zivotni vijek modela.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__9887__Metal_Push_Rods_M2xL300_10pcs_set_.html

Trebao bi nabaviti neku pilu za takve stvari, no vecina alta je njeznija sto ja imam, imam onu malu modelarsku busilicu i neke dodatke za nju pa mozda.

Uvijek mislim ako skrsim trebat ce mi duze, ono ako skratim ne mogu vise koristiti, tako i s produznim uvijek stavi pre dugacku pa imam puno vise zica nego treba.

I servaci su trebali biti privremeni i metalni su spremni za zamjenu, i jos jaci 2200 motor, a onda opet Zagi XL bi mogao biti iduci, no praksiram modele koji stanu na zadnje sjediste, EPP FPV ne letim iz razloga sto ga je muka potrpati u auto.


Odg: RCWings Zagi v3

Reply #22
Ja sam pregledao tvoje videje.. super su, s cim to snimas ?

Primjedba, kada ti zena pusta zagija, prima ga kod elise, a kada ga pustas sam, pazis na to... (ako je zena)

Inace, super ti je zagi, cekam da meni stignu dijelovi i kada stignu, idem kod plavog po krila :)

Odg: RCWings Zagi v3

Reply #23
Ja sam pregledao tvoje videje.. super su, s cim to snimas ?

Primjedba, kada ti zena pusta zagija, prima ga kod elise, a kada ga pustas sam, pazis na to... (ako je zena)

Inace, super ti je zagi, cekam da meni stignu dijelovi i kada stignu, idem kod plavog po krila :)

GoPro HD Hero 2,
da zena je  :),
pustati iz ruke sam tek nedavno naucio, ona zna bolje baciti od mene, ja pre slabo bacim,
kad ona baca ide th hold switch i ostale provjere, imam dovoljno vremena sve upaliti koliko ga jako baci.

Sretno s Zagijem.

Odg: RCWings Zagi v3

Reply #24
Da da, taj gopro je zakon samo takav :)

Hvala na zeljama, a sigurno cu imati upita milion tako da... :)

poz

Odg: RCWings Zagi v3

Reply #25
Slikica koliko su elevoni podignuti, ovo je neka max vrijednost da kad se puste komande da lijepo glajda,
s gasom ide gore.


Odg: RCWings Zagi v3

Reply #26
Pa dobro, al onda nastimas na stanici da kada nabijes gas da ti elevone spusti dolje i onda leti ravno..

Odg: RCWings Zagi v3

Reply #27
Upravo tako, umiksavanjem gasa sa elevatorom može se dobiti čisti pravocrtni let.
Ja si uvijek narihtam malo kuta uspinjanja tako da kad je palica visine u sredini zagi pod blagim kutem ide gore.
 
Mix Throtle-Elevator ( stavi se preko switcha pa po volji uključuješ )
Traži malo podešavanja u zraku dok se ne dobije najbolji odziv.
 
Pozz

Odg: RCWings Zagi v3

Reply #28
Upravo tako, umiksavanjem gasa sa elevatorom može se dobiti čisti pravocrtni let.
Ja si uvijek narihtam malo kuta uspinjanja tako da kad je palica visine u sredini zagi pod blagim kutem ide gore.
 
Mix Throtle-Elevator ( stavi se preko switcha pa po volji uključuješ )
Traži malo podešavanja u zraku dok se ne dobije najbolji odziv.
 
Pozz

Bas to.  :)