Skip to main content

Topic: Belovic - povijest F5J modela, ostali modeli, letenje... (Read 35677 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #45
Tko je radio d-boxove i sto je ramenjaca?


Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #46
Remenjaca je nosiva letvica/profil koja se obicno nalazi na 1/3 dubine krila i ciji gornji dio prenosi tlacna a donji dio vlacna opterecenja na krilu. D-boxeve radio je kolega iz Zapresica  ;)

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #47
nisam mislio sto je nego kakva je, odnosno od cega i kojih dimenzija.... (ramenjaca)

hvala na brzom odgocoru...



Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #48
balza 3mm sa okomitim godovima i 2 karbonske letvice 0,5x3mm

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #49
Kad ste vec spominjali brushless motore, moje je pitanje koji bi motor i s kojim propelerom predlozio, kad ne bi bilo ograničenje pravilnikom o F5J/N... tako da se umjesto speed 400 ustedi na tezini i ugradi BL koji isto radi na  2S  i koji ima dovoljnu snagu da digne model do 400 grama? (dakle za netakmicarski F5J)

(mozda je malo izvan tvojih interesa, ali svejedno pitam....)


Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #51
zamolio bih te  da stavis par slika o trupu, ako moze. Koliko gramski karbon si koristio za izradu trupa i ako mozes par saveta da napises o izradi.
pozdrav

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #52
 



Za izradu trupa koristim aluminijasti pozitiv koji omotam trakom prozirne folije siroke 3cm. Zatim preko svega ide laminat od tkanine po zelji (+smola).
Koristim uglavnom 93gr. karbon (3 sloja), hibrid ili kevlar gramature 60-90gr. (također 3 ili 4 sloja) ovisi sto se nađe pri ruci te na kraju 1 sloj stakla od 50gr.
Zatim sve skupa omotam trakicom tankog prozirnog selotejpa okrenutog naopacke (meni se najbolji pokazao onaj iz KIK-a za 8kom/1€, koji se izvrstno rasteze i ne puca). Kada se istisne sva suvisna smola, sve razmotam in ponovo namotam 1 novi sloj selotejpa te ostavim da se sve skupa osusi. Vrlo jednostavno, lagano i nepoderivo  ;)   

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #53
hvala ti
pozdrav

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #54
Belovic, već neko vrijeme nestrpljivo očekujemo da nastaviš ovu temu, nekako imam dojam da ima novosti u tvojoj radioni !  ::)
Damir

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #55
Damire u pravu si  ;)
Radi se ali na vise projekata odjednom pa je F5J malo zapostavljen  :-X   Ipak uz nesebicnu pomoc klubskih kolega iz AK Rudolf Fizir te pogotovo D.Horvatica i na tom podrucju polako se napreduje. Posto u planiram u subotu krstiti softlinera Spirita-V uspio sam tek presvuci novo krilo, i ne vjerujem bas da ce biti novi model spreman za Sisak...  :'(






 


Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #57
Aaah koje lijepe fotke  ;) ..vidim zaobljeni d-box na uškama, muka za precizno naštimati kod lijepljenja.
Koliki je AUW, ako nije tajna ?
Damir

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #58
AUW?

Odg: Povijest mojih F5J modela...

Reply #59
All Up Weight, ili ti po naški: težina spremnog za let !
(Nemoj samo napisati 351 do 352 puknuti ću od zavisti   :) )
Damir