Skip to main content

Topic: Gdje je lova za modelarstvo? (Read 10300 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gdje je lova za modelarstvo?

Ako slucajno jos niste upoznati sa aktualnom temom:
http://www.aeromodelarstvo.net/Forum/forums/thread-view.asp?tid=2911&posts=12&mid=28990#M28990

Udobno se smjestite, popijte apaurin i u miru proucite...  :-X   I onda se pitamo zasto je modelarstvo u HR za razliku od ostalih europskih zemalja na dnu dna :(

Mozda se netko ohrabri i ukoliko uoci eventualne nepravilnosti, o svemu obavijesti nadlezne institucije...


Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #1
A grozote,bolje da procita nisan.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #2
Kako i ne bi, te ukoliko su ovi podatci točni za modelarstvo u HR je u 2014. namijenjeno više od 780 tisuća kunića!!!???
Citiram Bojana:
"Znači modelarima negdje oko 100.000
Ostalih 700.000 tko zna gdje i kome "

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #3
U svakon slucaju bi trebalo poslat neku nadleznu instituciju da pronjuska di je lova otisla.
Pa onda neka i "razmetni sinovi" gule krumpire u remetincu
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #4
Modelarski klubovi koji imaju nastave, naprimjer onaj na kneziji ubire lovu iz tog proracuna i jos od roditelja. Proguglajte malo. Oni imaju program nastave za napredne. Tako moze bilo tko s foruma otvoriti klub i uzimat lovu

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #5
Pa neka ubire taj lovu ali barem radi sa mladima za sta je lova i namjenjena. Problem je u tome sta određeni ljudi u savezu trose lovu namjenjenu za modelarstvo na ko zna kakve stvari a godisnjefinancijsko izvjesce je desetljecima vec najstroza tajna. Koliko mi je poznato DORH je dosao u savez, a sta ce dalje biti tko zna....
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #6
bljuc na sve ovo navedeno, klasična hr priča...

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #7
I onda ljudi pricaju da nema love! Love ima ko dreka, trose je budale(uhljebi) i mozemo se j***t.
Nesto sta kosta 100 mi platimo 300-500 s tim kakva je situacija u zemlji pola ljudi bi to odradilo za 50-75.


Bit ce nam gore, cim netko novi preuzme vlast i uhljebi jos vise mozgica.


btw. mi smo ovo ljeto u parkicu na kvartu dobili betonski stol za ping pong za 40 000kn, malo je aufsvinkl, mjesta okolo
za igrat bas i nema, mrezica je fiksna, zeljezni okvir plus alumini ... ma milina :)


... i takvih primjera gdje god se okrenes ... nema smisla nabrajat ...da nisam p***a vec bi odavno otiso iz ove vukojebine! :)

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #8
hahaha cenzuriro mi je picku :)

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #9
Zanimljivo kako na ovu temu niko ne komentira, jer možda i nema što pametno se za komentirati, ali pa zar kod nas ako nešto se krade, ili ne ide kako treba treba šutit o tome, "mene se to ne tiče" klasična hr parola. 80% članova ovog foruma nema na žalost veze sa modelarskim klubovima, jer ovo je ajmo reć "RC community", ali šta uopće reći na ovo. Navodno je gore imenovani T.V. imao svoju fimu za pranje novaca iz HZS. Doguralo je do te mjere da čak i USKOK bude istražio sve malverzacije oko HZS-a. Mene iskreno to i ne čudi samo se nadam da će sva ta sredstva koja su bila namjenjena za rad s djecom, i dalje pristizati i dospjeti do onih koji stvarno to rade a ne prati lovu. moglo bi se tu svašta soliti i pisati, iskreno se nadam da će odgovorni završiti iza rešetaka.

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #10
Ma nema smisla da zavrsi iza resetaka, samo neka se vrati lova koja je bila namjenjena modelarstvu i naravno neka ga se makne iz HZS.
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #11
Jel taj uskok koga ikada uspjesno optuzio?
Vjerojatno da je rijec o nekome nepoznatom bi u vrlo kratkom roku zavrsio iza resetaka, a gdje se razne udruge, velike kolicine novca i drugi igraci motaju tu se samo digne prasina i jos brze slegne.

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #12
Zanimljivo kako na ovu temu niko ne komentira, jer možda i nema što pametno se za komentirati, ali pa zar kod nas ako nešto se krade, ili ne ide kako treba treba šutit o tome, "mene se to ne tiče" klasična hr parola. 80% članova ovog foruma nema na žalost veze sa modelarskim klubovima, jer ovo je ajmo reć "RC community", ali šta uopće reći na ovo. Navodno je gore imenovani T.V. imao svoju fimu za pranje novaca iz HZS. Doguralo je do te mjere da čak i USKOK bude istražio sve malverzacije oko HZS-a. Mene iskreno to i ne čudi samo se nadam da će sva ta sredstva koja su bila namjenjena za rad s djecom, i dalje pristizati i dospjeti do onih koji stvarno to rade a ne prati lovu. moglo bi se tu svašta soliti i pisati, iskreno se nadam da će odgovorni završiti iza rešetaka.
Zašto nitko ne komentira temu? hmmmm Pa u Hrvatskoj me više iznenadi kad neko kaže "dobar dan" nego ovakav članak.
Npr. Sl. Brod je imao modelarski klub nekad, sad kad se postavi pitanje da se opet pokrene na to se dobije odgovor: grad, drzava bla bla nema para.(točka) i sta sad? kuda dalje? Odem na benzinsku kupim 5l goriva pokosim livadu i letim. Dobar dan! (evo neka vas sve iznenadi moj pozdrav) hehehe
Jel ima netko nekakav prijedlog šta učiniti po tom pitanju?

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #13
Zanimljivo kako na ovu temu niko ne komentira, jer možda i nema što pametno se za komentirati, ali pa zar kod nas ako nešto se krade,
Svaki proračun ima svoju prihodovnu i rashodovnu stranu.

Npr, ja mogu sebi predvidjeti za neku fiskalnu godinu proračun od 1.000.000, ali ako u njega uleti samo 20 kuna, toliko bi morao imati maksimalno na rashodovnoj strani krajem te fiskalne godine!

Ne branim nikoga, ne optužujem nikoga jer se ovdje ne raspolaže RELEVANTNIM podacima.

Ako je proračun za modelarstvo predviđen na 700.000 kuna , treba vijdeti koliko je od toga realizirano i kako je realizirano potrošeno.

Živi bili i ne pričajte gluposti, pogotovo o tuđem (ne)poštenju!

Damir

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #14
Diogen ima frenda u Savezu :D :D :D