Skip to main content

Topic: Gdje je lova za modelarstvo? (Read 10299 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #16
Da se i ja uključim u ovu raspravu.Biti ću kratak i jasan.NOVAC SE POTROŠIO i svake godine se opet pojavljuje i opet se POTROŠI.Stalno kruži.To je sve što znam. ;)

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #17
Evo da se ja malo uključim u temu.
Igrom slučaja,radio sam namještaje nekim ljudima iz "Zagrebačkog zrakoplovno tehničkog saveza Rudolf Perešin",koji su mi ponudili da preuzmem "Maketarski klub Mig" koji do tada nije djelovao,dakle,bio je samo registriran,budući da se bavim modelarstvom pa da se u budućnosti nekaj dešava.
U klubu smo za sada nas trojica iz ekipe sa hortikulture Ćustić,a klub djeluje u mojoj radioni u Brezovici.
Imam veliku radionu,cca 300 m2 pa ako tko nema gdje raditi modele,dogovorimo se,mjesta ima.
Naglasak je bio na natječajima od strane grada Zagreba koji dodjeluje neka sredstva za predložene programe Vezane uz modelarstvo i razvijanje tehničke kulture mladih.
Dobili smo konkretno 3000 kn za 2015. za školu izrade kalupa za modele čamaca,ali iskreno,ti novci stižu na kapaljku u ratama i nikako da se stvar zatvori da napravimo neki tečaj za zainteresirane.
Koliko sam do sada radi svega toga hodao po ministarstvima,policijama za razne potvrde i ostalim uredima,da ne pričam jer mi je to ganjanje papira fakat muka!
Ja to radim čisto iz ljubavi za modelarstvom,a škvadra po savezima tamo radi za plaću tak da njihov proračun ode na njihove plaće i raznorazne troškove,a nama ka ostane (ak ostane!).
Ja moram priznati da sam sretan da nam grad/savez uopće nekaj da jer sam svoje novce naučio poprilično teško zaraditi,i ne zabadam nos kako tko dolazi do love,ali bi bio jako sretan da se može dobiti veća lova da se organizira neko prigodnije gradsko modelarsko letjelište,neke modelarske manifestacije kao zadnji modelarski aeromiting na Lučkom (svaka čast na tome!) i slično.
Isto tako mi je jasno da se mora tam kod njih grebat i moljakat za bilo kaj,no meni je to malo bed i nemam baš vremena pored posla i familije.
Toliko za sad od mene,a ako tko ima kakav pametan prijedlog,savjet...tu sam!

Samo ne želim slušati tipa "trebalo bi...",a onda nigdje nikoga!
Lp!

Dražen
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #18
Kako da dođem do kluba u Brezovici,jer živim u Lučkom a nisam znao da postoji klub.Imaš neki kontakt broj na koji se mogu informirat?Hvala
Lp Mario

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #19
098-315-885 Dražen
Nazovi me iza 09.01. pa sve dogovorimo.
"Klub" je kakti u mojoj stolarskoj radioni,ali mjesta ima,samo treba raskrčiti restlove i kramu,možda ograditi da nema prašine i samo puno raditi!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #20
098-315-885 Dražen
Nazovi me iza 09.01. pa sve dogovorimo.
"Klub" je kakti u mojoj stolarskoj radioni,ali mjesta ima,samo treba raskrčiti restlove i kramu,možda ograditi da nema prašine i samo puno raditi!
Ok.nazovem te :) .A ništa,budemo se dogovorili i počeli preuređivat klub,bar osnovne stvari da funkcioniraju :)

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #21
 :)
Ma sve i ovako funkcionira,samo treba imati malo slobodnog vremena i...love za modelarstvo!!!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #22
:)
Ma sve i ovako funkcionira,samo treba imati malo slobodnog vremena i...love za modelarstvo!!!
Da,love nikad dosta.Možda nam savez može dati za početak neku malu novčanu pomoć za početak,da bi klub stao  na noge i da može normalno funkcionirati.Trebao bi netko otiči u savez i to dogovoriti se.Javim ti se iza 9.1 .Bok
Lp Mario

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #23
Nemožeš ti dobiti pare samo tako, u DJ smo zatvorili klub samo zato što nas nitko nije tepo pola posto! Samo jednu sezonu smo mogli koristiti poljoprivredni aerodrom (mislim 2011god) i to samo jedan dio 25-30mX35-40m, obilazili sva vrata u opčini i nula bodova!
Daj Bože da vam daju bilo šta , makar za materijal, struju, vodu...!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #24
Nemožeš ti dobiti pare samo tako, u DJ smo zatvorili klub samo zato što nas nitko nije tepo pola posto! Samo jednu sezonu smo mogli koristiti poljoprivredni aerodrom (mislim 2011god) i to samo jedan dio 25-30mX35-40m, obilazili sva vrata u opčini i nula bodova!
Daj Bože da vam daju bilo šta , makar za materijal, struju, vodu...!
Treba pitati,pa ćemo saznati kakva je situacija,ja ovako samo mogu nagađat
. :-\

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #25
SRETNO!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #27
Kaj ste sumnjali da nismo ništa pitali,ali...
Zato i kažem da sam sretan da se dobije išta.
Podupirem priču da treba dati više ekipi koja se takmiči i ulažu i jako puno svojih vlastitih sredstava i vremena,no neka bude nešto i za nas rekreativce!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #28
krasny sva ta administracija i služi tome da bi se dobronamjernima sve to smučilo i maklo ih od kese. želim  ti puno uspjeha, a ja ti se nemogu priključit jer sam predaleko. Ni mene ne zanima kako ko dolazi do love, ali me zanima ako je taj novac izbijen iz mog đepa

Odg: Gdje je lova za modelarstvo?

Reply #29
Slažem se,lp!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian