Skip to main content

Topic: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci (Read 4135 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Evo ja sam 3D RC avio modelar iz Pule pa me zanima dali ima nekoga da se bavi tom disciplinom u Istri ili Rijeci(jer mi je od Rijeke pa nadalje vec daleko)jer sam pomalo usamljen u 3D-u pa bih htio imati koleg/u/e da izmjenjujemo iskustva.Uostalom htio bih i svratiti do Rijeke na Grobnik pa bih volio ako ima nekog modelara  tamo a da je zainteresiran letiti 3D ili bilo koju disciplinu pa da letimo i da se druzimo zajedno.Doduse ima i modelara ovdje u Puli ali nitko za 3D,a Rijecane bih htio upoznati jer evo samo sat,sat i po smo jedni od drugih a ni neznamo se.
Evo jos jedno pod pitanje,zanima me koliko 3D letaca uopce ima u Ljepoj nasoj i u kojem su stupnju vladanja nad modelom a naravno i tko su oni?
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #1
Ako smijem dopitati; koje modele letis?

Giga..

Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #2
Trenutacno dva.Extra 260 40e Hyperion i Yak 54 180e takoder Hyperion.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #3
Drustvo,dajte barem mi recite dali ima nekog 3D letaca  sa vecim 3D modelom a da je iz Hrvatske i da je prilozio na youtube svoj video(osim balazica,vec sam ih vidio)?Pa dobro moze i manji modeli ali 3D,dajte bas sam zainteresiran.P.S.Da,da,vidio sam i snimke Makedonca ali mene zanima u nas.Dajte nije valjda da smo toliko losi u 3D-u(ne mislim da je Davor los)!!!
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #4
E jos pitanje,koje modele letis ti Giga?Dali letis 3D?
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #5
E jos pitanje,koje modele letis ti Giga?Dali letis 3D?

Mene je 3D jedino i zanimao do sada.
Imao sam vise razlicitih modela ,uglavno sa nitro motorima.
Najvise me se dojmio Magic iz Schwagija. Jedno vrijeme sam dosta letio.

Sada zbog nedostatka slobodnog vremena, vrlo malo letim i ne vijezbam 3D, sve mi se svodi kroz cijelu godinu na 2-3 odlaska na pistu sa opreznim letenjem, jer nemam volje krpati ostecenja..

A i posto sam ove godine poceo letjeti i Paramotorom, skroz sam zapostavio modele.

...

Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #6
Quote
Drustvo,dajte barem mi recite dali ima nekog 3D letaca  sa vecim 3D modelom a da je iz Hrvatske i da je prilozio na youtube svoj video

pa daj ti malo linkaj svoje filmiće da vide ljudi što znaš, pa možda i navučeš ekipu...
jer si nabrojao dosta toga: 

Quote
ali fali jos 3D-a:
Harrier roll,
torque roll,
harrier low inverted,
harrier passes,
snap rolls,
alien wall,
belie hoover,
water falls,
snap loops,
snap loop inverted,
lomcevak,

Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #7
Dobro.Evo ga filmic kojeg mislim da si vidio s tim da ih imam samo par na youtubeu jer me nema tko snimati,evo npr.ovaj,e taj me snimao Majk(heli maniac)i tada je dosao iz Zagreba na more koliko se sjecam,i pazi odakle je morao doci da me snimi.To je stari snimak,tada sam ucio hoover.
Edge 540 Seagull 2m DL50ccm only hovering
A sa ovim e tada sam se navukao na torque roll,sto se i vidi.Sad si mi dao zadatak da zicam nekog da me snima jer imam malo filmica i da pokazem sto znam od navedenog.Kad me budu snimali updatead cu odmah.
Hyperion Yak 54 180e class,flight on a calm day
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #8
Super su filmići  :)

ih imam samo par na youtubeu jer me nema tko snimati,
evo npr.ovaj,e taj me snimao Majk(heli maniac)i tada je dosao iz Zagreba na more koliko se sjecam,
i pazi odakle je morao doci da me snimi.
To je stari snimak,tada sam ucio hoover.

A sa ovim e tada sam se navukao na torque roll,sto se i vidi.
Sad si mi dao zadatak da zicam nekog da me snima jer imam malo filmica i da pokazem sto znam
od navedenog.Kad me budu snimali updatead cu odmah.


pa ne moraš više zvati Majka(Jazavca) iz Zagreba, snimi sam sebe, gle kako njemu to dobro ide   8)

GOPR0029

Quote
Sam sam letio, i snimio sam sebe sa gopro i nosačem za glavu jebena fora za snimanje bolje snimi nego bilo tko sa strane.

http://www.flyfreak.net/helikopteri/trex-700-gaser-u-akciji-prvi-put-sa-kabinom/



Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #9
Da to je Majk.Po invertedu se vidi.Kad je bio tu rekao je da cese asfalt sa elisama u invertedu,sto sam se i uvjerio sa njegovim snimcima na youtubeu.Nego odlicno leti,ali ruku na srce,a i nije da sam uvijek kritican,ali fali zooma u toku snimanja.Zamisli da je zoomiran inverted,pa jos bolja snimka bi bila,ili zoomiran roll sa helicem.Dobro je ovako ali fali zoom.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #10
Eto posto se nitko ne javlja , da se ja javim iz Ri , osobno koliko znam u Ri trenutno nitko ne leti 3D . A sta se tice dolaska u Ri , svi su dobro dosli tako da se slobodno mozes javit meni na PP ili bilo tko drugi , pa se mozemo dogovorit. Samo ako nam vrijeme dopusti jer kod nas ili puse ili pada kisa  :D.

Odg: Zanima me dali ima 3D letaca u Istri ili Rijeci

Reply #11
Hvala na javljanju.Dobro za juzni vjetar,samo da nije preko 8m/s jer i mi imamo ovdje aerodrom na brisanom prostoru i uvijek puse pa smo navikli na vjetar,nego kisa i hladna bura su problem.Ovo je moj broj moba 0989951555 Zoki a fiksni ti pustim na pp,a mozes mi i ti poslati fiksni broj pa te nazovem.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!