Skip to main content

Topic: prodajem !!!!!! (Read 9307 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #30
Bala kvalitetnog sijena,  kockasta, ovogodišnja, vrijedi oko 8 kn, samo da imate orijentaciju.
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #31
Dobar si ti, meni su za alfu 156 na jednom oglasniku nudili zamjenu za 100-200m gradjevinske skele nekakve i drugi neku kantu od auta plus domace rakije ne znam koliko litara :D :D

ovo si trebal prihvatit,

 kad prodas Alfu dobro dodje,

nekom od tuge nekom od srece
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #32
poštovani odgovor svima a naročito "kolegama" iz sjevernog dijela Lijepe naše.Sa ovim nisam mislio nikoga da vrijeđam ali vidim da ima mladih i zelenih dečkića koji žele samo da blate..., pa naposljetku svega ovog ako tako želite imam 200 bala sijena mijenjam za neki model  od 2.2 metra može samo kit jer motor imam od freze agria 506LS 


jel tvoja dostava sijena, ili saljes Hp expresno??

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #33
naročito "kolegama" iz sjevernog dijela Lijepe naše.
Vidi ovak. Stavio si kolege u navodnicima pa nas ni ne smatraš u stvari kolegama. Imaš u avataru ogroman grb. To je valjda grb južnjaka? Mi sjevernjaci ginuli smo po tvome za tuđi grb. Ne poznaš osobno skoro nikoga na forumu, ali te to ne ograničava u pametovanju i prosuđivanju što i kako bi tko trebao pisati. Dobrodošao si na forum kao i mi iz sjevernih plemena, a ako baš imaš neobuzdan poriv pokazivanja mišića, onda svoje bale sjena prebacuj sa jedne hrpe na drugu dok te ne prođe.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.


 

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #35
u dogovoru s modom tema uklonjena kako ne bi izazivala daljnje sporove na forumu.

pozz
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF