Skip to main content

Topic: Mreznica Air Force ! (Read 22067 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mreznica Air Force !

Citao sam reportazu iz Novina o osnivanju Aero Kluba "Mreznica Air Force"
sam naziv Kluba zvuci bombasticno ALI nigdje ne mogu naci upute kako se uclaniti u ovaj novi Klub,

na vise slika sam vidjeo STRICEKA sa BIJELOM BRADICOM !!!
cini mi se od nekamo POZNAT ?

za sve informacije koje bi mi pomogle da pristupim ovom novom Klubu zahvaljujem se!
Iv

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #1
Nemoraš se truditi kretene ni njihove slikice ne primaju !!! ;D ;D ;D ;D

Možeš mi vjerovati na riječ , danas mi je Gazda poslao statu , di  to stoji navedeno  !!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8)
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #2
Ivane, ako se zelis uclaniti u aeroklub "Duga Resa" navrati na nase privremeno letjeliste jedan dan ovdje:
[attach=1]

Tocna lokacija na google maps.

Link sa malo vise informacija o novom letilistu na neprijateljskom forumu.
Tko misli letjeti potruditi ce se da leti.
Tko ne misli letjeti pronaci ce izgovor da ne leti.

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #3
@ nesquick ajmo zanemariti gornji post od JosipaC i još jedan u nizu njego ispad....

valda ocekuje da ga budemo izbacili ili vređali ali na krivom mjestu je našao izazivati...

vratimo se mi na letenje ....

ti vjerojatno znaš pricu na razini gazda - kanal... i vjerojatno znaš pricu s jedne strane...

zasigurno pratiš poneku našu temu i znaš da smo OK ekipa željna druženja i zafrkancije

vidio sam poziv na mrzlo polje i da je pista spramna ali pitanje je koliko je netko od nas dobro došao tamo...

to ne pitam gazdu jer njegovo mišljenje znam nego ostatak ekipe željne druženja i letenja.

osobno mi se cinite svi ok i ekipa kao mi samo bi unaprijedila modelarsku zajednicu

eto toliko od mene....
poz
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #4
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
@ nesquick ajmo zanemariti gornji post od JosipaC i još jedan u nizu njego ispad....

valda ocekuje da ga budemo izbacili ili vređali ali na krivom mjestu je našao izazivati...

vratimo se mi na letenje ....

ti vjerojatno znaš pricu na razini gazda - kanal... i vjerojatno znaš pricu s jedne strane...

zasigurno pratiš poneku našu temu i znaš da smo OK ekipa željna druženja i zafrkancije

vidio sam poziv na mrzlo polje i da je pista spramna ali pitanje je koliko je netko od nas dobro došao tamo...

to ne pitam gazdu jer njegovo mišljenje znam nego ostatak ekipe željne druženja i letenja.

osobno mi se cinite svi ok i ekipa kao mi samo bi unaprijedila modelarsku zajednicu

eto toliko od mene....
poz
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #5
kada bi se udostojio da objasnis sto znaci ovaj tvoj odgovor gore ??
interesantan je ali sto si htio njime?
pozdrav,Iv

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #6
kada bi se udostojio da objasnis sto znaci ovaj tvoj odgovor gore ??
interesantan je ali sto si htio njime?
pozdrav,Iv

ivek..... pa pogle ove silne  smajliće ....... ne asocira te to na nešto ?

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #7
Gazda je ipak Gazda !

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #8
Ivane, ako se zelis uclaniti u aeroklub "Duga Resa" navrati na nase privremeno letjeliste jedan dan ovdje:
[attach=1]

Tocna lokacija na google maps.

Link sa malo vise informacija o novom letilistu na neprijateljskom forumu.

nesquik,gledao sam tvoje modele,svidjaju mi se ali u nedostaku vremena sam presao na elektro,
imao sam jako slican Graupnerovom niskokrilcu Karavela  "CARAWELLE"
pozdrav

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #9
sto reci na to da neko covjeka koji mu po godinama moze biti otac naziva kretenom........ :(
tuzno.

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #10
vratimo se mi na letenje ....
ti vjerojatno znaš pricu na razini gazda - kanal... i vjerojatno znaš pricu s jedne strane...
zasigurno pratiš poneku našu temu i znaš da smo OK ekipa željna druženja i zafrkancije
vidio sam poziv na mrzlo polje i da je pista spramna ali pitanje je koliko je netko od nas dobro došao tamo...

Ne znam tko je gazda, ne znam tko ili sto je kanal i ne znam pricu na razini gazda - kanal. Ne pratim bas price niti me one zanimaju, vise se bavim letenjem i uzivam u tome. Ja sam jedan od onih koji ne vole filozofirati nego letjeti i zafrkavati se na livadi sa avionima. Svatko tko dolazi letjeti ili barem gledati letenje, popricati o letenju ili bilo sto vezano za letenje je dobrodosao tamo a nama ce biti drago ako vidimo i vas druge pilote na ovom letilistu.

Ako dolazite letjeti dobrodosli ste. Ako dolazite filozofirati i gnjaviti nas ostale sa svojim problemima iz privatnog zivota ili sa posla, npr. ako dolazite pricati o tome kako imate problema sa svojim racunalom kod kuce i pricati o konfiguraciji wireless routera, raspravljati o file sistemima, bazama podataka i slicnim stvarima onda vas prijateljski upozoravam da se klonite mene sa takvim spikama jer nisam dosao na livadu radi toga.

Ja sam jedan od onih frikova i pacijenata teze opsjednutih letjenjem, sutra sam opet tamo na letjelistu kao i prekosutra i pogotovo za vikend. Vidimo se ako imate volje i vremena navratiti, poziv vrijedi za sve bez ikakve diskriminacije.
Tko misli letjeti potruditi ce se da leti.
Tko ne misli letjeti pronaci ce izgovor da ne leti.

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #11
bravo nesquik, sjedi dolje, 5
ni meni nije jasno ko ga kome trpa ni zasto, a i boli me....bitno da se leti

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #12
drago mi je da jednako razmišljamo ... i da na livadi imamo dva cilja....
letiti i čitavi sletiti....

sve ostalo je za birtiju pa tko voli neka laprda....

a u periodu predaha razgovori o balzi, novim modelima , ks i watima u motorima.

kolega D. je vec letio u okolici Karlovca u  Pravutini a ja najdaje u sisku i japeticu.

s obzirom na potop koji je vani teško da možemo sutra planirati letenje ali recimo nedjelja bi bio dan kad bi mogli probati kakva je termika u mrzlom polju
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #13
s obzirom na potop koji je vani teško da možemo sutra planirati letenje ali recimo nedjelja bi bio dan kad bi mogli probati kakva je termika u mrzlom polju

Dogovoreno! Vidimo se u nedjelju u mrzlom polju odnosno na nebu iznad mrzlog polja. Pista ce biti spremna, dobrodosli ste. U medjuvremenu cu ja trenirati na livadi ko pravi pacjent odnosno freak, tko god zeli neka navrati slobodno bilo koji dan pa moze trenirati samnom.
Tko misli letjeti potruditi ce se da leti.
Tko ne misli letjeti pronaci ce izgovor da ne leti.

Odg: Mreznica Air Force !

Reply #14
sto reci na to da neko covjeka koji mu po godinama moze biti otac naziva kretenom........ :(
tuzno.

Nis li mi ti ovo poslao prije nekog vremena  , ali oćito je i kod tebe zavladala kolektivna svijest.......

kompliment. ;D
zajebavaj se ,boli te kita.vidis da se samo   sprdamo i zezamo.na takve idiotarije sta pisemo samo se idiot moze   ljutiti. :)
puno pozdravana.


Crni će mi sigurno dati manću kad vidi da si me se ti odrekao ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""