Skip to main content

Topic: Postajte fotografije svog MINIJA!!! (Read 81466 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #136
Pila izgleda obecavajuce.

Imas nekog iskustva odprije s tim ESC-om? Ili ima neko drugi kod nas? Jel to valja ista, u usporedbi sa klasicnim ESC-ovima?

Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #137
Ne. Bili jeftini na akciji na BG pa ih uzeo napamet, vidio sam na rcgroups tredu da su racerstar blheli_s regleri kopije cicadia reglera, pa kontam da bi trebali valjat.

Stavim tu video kad napravim mejden.

Pun gas u ruci 74A

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #138
Aha, tako sam i mislio. Ajd bas me zanima... Iako nekako sam uvijek bio protiv tog, jer znam kolko se znaju grijati. A kad su 4 na jednoj plocici, onda je odvodjenje topline teze.

Jos jedno, plasticne zastite za motore.. To si uzeo one za qav-x ? Ili si printao negdje?

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #139
Kupio, super su, 2,5$ sa BG-a.
https://goo.gl/u5zMRt
Ova tvornička tvrda plastika mi je uvijek bolja od printane. Čak dođe i set duljih šarafa u kompletu.
Mada ja to više koristim kao zaštitu od blata, jer kad panem kod kingkrosa (di se 99% vremena vozim) nabijem blata u motore da je to nevjerojatno. Ovako, više manje, ostanu čisti.

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #140
Novo stara trkalica, mislim stare komponente na novom frejmu.


Frame Diablo
Cobra 2204-2300kv motori
Little Bees 20A regleri
Dobra stara i nepogresiva Naze32

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #141
evo moje dece..
Krieger, sin prvenac, usvojen (biološki otac mu je Andy Shen), ali ga volim kao da mi je rođeni.. toliko ga volim da će dobiti još jednog brata (u pozadini)
pre desetak dana sam ubio jedan se2205 pa su motori zamenjeni za rs2205.
xm20a, brf3, brpdb, ts5823, hs1177..

kćer, Ramata..
nacrtao sam je još u aprilu mesecu, ali se isecanje karbon fibera pokazalo kao velika nauka ovde gde živim, tako da je Ramata poletela tek 21.9.2016..
nije tajna da su uzor bili Bolt 210 i T-14 tenk, ali je Ramata definitivno nacrtana u potpunosti od početka u low-poly maniru.. 214mm raspon..
dve su bitne stvari koje se do sada nisu primenjivale u fpv svetu:
- dupla donja ploča.. 2+2>4.. ovaj princip se više od pola veka primenjuje u konstrukciji oklopnih vozila..
- video antena je maksimalno žaštićena (kao na slici) - u potpunosti je uklonjen stres sa konektora kao najslabijeg elementa antene..
tornado t1 2205, xm20a, brf3, brpdb, ts5823s, hs1177..


no gravity, no pressure.. u skladu sa semiotičkim standardom iz 2078. godine.. https://wharferj.wordpress.com/2012/05/25/ron-cobbs-alien-semiotic-standards/

još fotki ovde [size=78%]http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2745978#post35801835[/size]

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #142
Gdje je Jura  ;D

necu sada detaljno opisivat koji kwod ima koju opremu ali naci ce se par komada u oglasima, neki novi neki rabljeni i ustimani perfektno  8)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #143
IronicGti ti si pravi Quadcopter freak  :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #144
Jel ovaj skroz desno osvojio Inspirea? :) Bas je sklepan, i pravi primjer za onu: "ne bije bitku mocni mac, vec srce junaka" :)

 

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #145
ma samo pratim evoluciju  ;D

jes George, taj  je dao sve od sebe taj vikend, u cetvrtak navecer slozen u roku 2 sata, u petak navecer krenuo za BiH, mejden u sub ujutro na stazi prije pocetka mitinga, sluzbeno odvozio stazu 2x, pokupio Inspirea i sad moze u mirovinu, kaj se mene tice taj je svoje odletio  ;D

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #146
ma samo pratim evoluciju  ;D

jes George, taj  je dao sve od sebe taj vikend, u cetvrtak navecer slozen u roku 2 sata, u petak navecer krenuo za BiH, mejden u sub ujutro na stazi prije pocetka mitinga, sluzbeno odvozio stazu 2x, pokupio Inspirea i sad moze u mirovinu, kaj se mene tice taj je svoje odletio  ;D

Bome je :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #147
Zbog ovakvih ko Ironic treba ime teme promijeniti u Postajte slike svojih minija

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #148
@IronicGTI
a ovaj sa rozim propsima i ovom odličnom antenom si vozio u Prelogu ;D

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #149
 ;D jeste, taj je sada u stanju servisa, ne svidja mi se kako leti  ;D