Skip to main content

Topic: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split (Read 4582 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split


http://www.morh.hr/hr/vijesti-najave-i-priopcenja/najave/11288-otvorenje-me%C4%91unarodnog-sajma-vojne-industrije-u-splitu-asda-2015.html

Bia san jutros u spaladium areni na sajam i između oružja i tenkova,naša se i jedan zanimljivi štand sa bespilotnin jetjelicama  :)

























Autonomija in je 3 sata,domet 30km,mogu proc 180km unutar tog radijusa od 30km.
Mislin da su mi rekli da mu je max brzina malo priko 100km/h.


Za razne primjene,od geodeta,vojske,policije..


hébergeur images

I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #1
super!!!
Stalno nešto krpam

Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #2
Jel se moze kaj na tom sajmu kupit po sajamskim cijenama cca 30-40% jeftinije,
Kao na velesajmu, uzel bi si nešto ovak da imam, tenkic ili kakav topić, ak mi žena može kupovati topiće ne vidim razloga da si i ja jedan uzmem.
 :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #3
hahahaha
Nisan pita,al bila bi fora otic na piće u grad sa tenkon hahaha
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #4
Jel se moze kaj na tom sajmu kupit po sajamskim cijenama cca 30-40% jeftinije,
Kao na velesajmu, uzel bi si nešto ovak da imam, tenkic ili kakav topić, ak mi žena može kupovati topiće ne vidim razloga da si i ja jedan uzmem.
 :D :D


Hahahaha, odvalio sam na ovo :D
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #5
kaj mislite koji "gopro" je na krilu  :-\
dx9-xd8-gobac630

Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #6
Kaj veli tip, pošto bijeli zagi, i da li ide na 4S :)


Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #8
brijem da čim se prijaviš u mailing listu odmah pošalju kontakt podatke u NSA da te provjere :)

Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #9
Bija san i ja, cijena za civilnu uporabu (ovaj bili ZAGI) sa pratećim "softwareom" i opremom cca 50 000 E, motor je tajna ali sam sazna da ima potisak od 3,2 kg, težina modela 3800 g., brzina cca 150 km/h max, visina 4,5 km. LIPO  4S 5500 mA, elisa mi se čini 11x5, autonomnost, telemetrija, program GPS auto pilot, snimanje i kreiranje 3D karte, izohipse i sve ostalo. Super stvar za igranje,  !?
Ovaj sivi što visi cijena 120 000E "military ver." nadzor, IC, praćenje do 6 pokretnih objekata, GPS pozicioniranje istih uz odstupanje do 8mm (ne metara nego milimetara) ostalo nisam uspija saznat, e i autonomnost je cca 4 sata.

Oba modela epoksi + kelvar, drža ga u ruci savršen profil i izvedba, katapult na lastiku (gumice ) ne može ispod +5 C, ali ima i hidraulični, izbačaj cca 60 km/h.

Eto to je to.
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #10
koriste 22000mAh ne 5000..sa 5000 bi bia 20min u zraku.
 A za cijenu nisan pita,al brate ako su ti oni rekli da ovaj bili kosta 30 tisuca,to mora bit smijesno.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #11
je Ante  fali mi jedna nula i 4 s, cijena je ta kakva je za ono od prezentacije šta san vidija vridi te novce.
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Međunarodni sajam vojne industrije ASDA Split

Reply #12
Sve više znan a sve manje mogu