Skip to main content

Topic: Uvoz stanice - RITT dozvola (Read 35589 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #45
dali treba  rit dozvola za diy modul 2,4 ghz :o :o :o

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #46
Teoretski treba ali mislim da to prolazi i bez jer je paket mali i nije očigledno da je RiTT oprema.
Meni je prošlo bez dozvole.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #47
meni takoder assan stigao bez dozvole

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #48
I meni FrSky, najbolje ti je uzeti nekakvo bulk pakiranje tako da na kutiji nista ne pise.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #49
A je li tko probao naručiti robu od prodavača izvan EU na adresu neke obližnje pošte u Sloveniji, pa tamo preuzeti i u autu prevesti u HR?

Re: Fun.

Reply #50
Je.


Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #52
tomislav_zg je naručivao "robu" na poste restante Brežice, thread je na ovom forumu


Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #53
dali treba  rit dozvola za diy modul 2,4 ghz :o :o :o

Treba,ali ja sam imal tu sreču da nije išel gledat u kutiju , pošto je bila mala i račun nije bil veliki.
Imal sam sa sobom isprintan certifikat za isto gdi su on svi standardi i sranja koji oni gledaju,ali nije trebalo..
Robert

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #54
dali treba  rit dozvola za diy modul 2,4 ghz :o :o :o

Treba,ali ja sam imal tu sreču da nije išel gledat u kutiju , pošto je bila mala i račun nije bil veliki.
Imal sam sa sobom isprintan certifikat za isto gdi su on svi standardi i sranja koji oni gledaju,ali nije trebalo..
nemojte ljudi davat nikakve certifikate ako vas nitko nista ne pita jer taj certifikat ne vrijedi ukoliko nije odobren od HAKOM-a, mozes guzicu njime obrisat, za te male komponente u 90% slucajeva nitko nista ne pita pa nemoj si komplicirat zivot bezveze jer ako ce ici gledat certifikat vidjet ce da je nesto sto odasilje nekakvu RF energiju pa si tek onda najebo, onda ce te trazit ono sta ce te kostati ko 10 takvih modula, naravno da ces i onda za ubuduce usrat situaciju ako ce netko drugi narucivat nesto takvo jer nisu ni ovi na carini vesla sisali

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #55
upravo tako, ne kaže se bez veze "ne čačkaj g...o da ne smrdi"

 

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #56
Hvala dečki :) :) :)

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #57
Ako sam dobro shvatio, jedna dozvola vrijedi za 4 uređaja? Da li ja original dozvolu moram ostaviti kod carinika?

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #58
1 dozvola za 5 uređaja
Original ostaje tebi, a na njega zapiše broj pošiljke ili ser.br. uređaja (već sam zaboravio što), tako da je vidljivo koliko kom. si uvezao :-)

Odg: Uvoz stanice - RITT dozvola

Reply #59
Uuuuuu, zašto je onda on meni uzeo tu dozvolu??  :-[

Opet uvozim Turnigy9X jer sam prvu skurio-HK mi je vratio lovu kad sam je nazad poslao. Ima netko dozvolu za Turnigy9X da opet ne plaćam 200 kn??