Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1032172 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2550
I eto ti vraže. Gledam ja tako ovu temu, jer sam nov na forumu a i s letenjem nemam ali gotovo baš nikakvog iskustva. Imao sam jedan onaj mali helikopterić šta puniš preko stanice i bio sam zadovoljan kako sam ga mogao vozit iz sobe u sobu i tako to. a onda je negdje stajao duže. baterija riknula i nisam uspio nabaviti drugu. Neku malu zelenu. Kako god...baš sam mislio da se neću sigurno dati inficirati letenjem i gle ti sad sve te snimke letova iz prvog lica. Toootalno sam fasciniran kontrolom tih multi rotora, brzinom, okretnošću. Ponajviše kvalitetom snimki i kako to lijepo gletko snima bez trzaja i ičega. Mislim ovoje baš bolesno. Proletit kroz neke tak relativno uske prostore. a onda kontam pa s tim možeš čuda pogotovo ak nisi baš u gradu nego negdje u selu ili čak manje naseljenom, vuko...; možeš špijunirat ženu jel stvarno išla na fitnes, i zavirit kroz prozor, što to ona smatra fitnesom i ne znam...čak i zastrašit nekoga ili nešto. ludilo.
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2551
Možeš nekom i kinder jaje spustit u dimnjak


 ???

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2552
Evo i mene, polako se sastavlja :)



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2553
Nek' ti neko od letača da ravne pinove za CC3D... ti bočni su ti taman da sve kablova što ne smije da se pomjera visi van quada  ::) :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2554
iako su velike slike ali ne vidim, koji su to motori ;D i ono gore su 20 amp regleri?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2555
A uhh, to sad i ja gledam bas oce moci pinovi ici tako :( Kako da to rjesim?
Motori su dys 1806 2300kv balck editiot. Regleri HK blueseries

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2556
Imaš ovdje ove majstore letenja i sklapanja... Siguran sam da neko od njih ima tih ravnih pinova...

Ljudi pomoz'te čo'jeku da poleti...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2557
nazalost ja ti isto imam samo kose pinove.. da imam ravne dao bi ti :)

prosla subota, vrijeme nemoze bit idealnije za jurnjavu ;D a i nije bas da smo se ganjali, vise smo pricali ko babe za stolom u tim kucicama, ali evo dio zracne atmosfere  :D

www.youtube.com/watch?v=_UCqFR1i00I

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2558
To cu ja samo skinuti plastiku ovu crnu sta drzi pinove i samo ih slomim tj ispravim ih.
Koje ti motore imas kad to ide tako ? :P

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2559
nemoj, puknut ce ti, vec isprobano  :D
sunnysky 2204, nije sve u motorima, kak je davno jedan mudrac meni rekao, praksa i samo praksa, i ne imati straha ;D (yoda)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2560
Hm, aa onda da odlemim i nove zalemim? mislis da bi spalilo chip?
Haha pa slazem se, nadam se da ce moj bar u pola ici :P

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2561
Netreba, kad mi posaljes reglere, poslat cu ravne pinove nazad u paketu da imas ubuduce. Sad ostavi ovako

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2562
Nece smetati tijekom vozenje?
Ako bude lako ja to odlemim, bar u tome imam  prakse :P  Ili mozda ima nastavak samo da ga prebaci nazad, kao produzni ?


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2563
Zar se ne može CC3D zarotirati 90 stupnjeva, pa ti konektori više nebi bili sa strane?
Znam da Naze32 može.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #2564
Kaj se Naze moze zarotirat?! Totalno me zivcira kaj usb port gleda nazad pa moram skidat gornju plocu da bi ga ustekao... Treba kaj mijenjat u softwareu ako zaokrenem za 90?