Skip to main content

Poll

Podržavate li donošenje zakona o sustavima bespilotnih zrakoplova?

  • Za
    52 (55.3%)
  • Protiv
    42 (44.7%)

Total Members Voted: 89

Voting closed: February 27, 2015, 07:40:44 pm

Topic: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova (Read 252893 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #600
Padovi quadova su statistika, pad octe tragedija.
Bit ce toga sve vise, a nazalost budu i posljedice. Procjena rizika i prezimanje odgovornosti ce uvijek biti na savjesti operatera.


Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #601
Upisi samo phantom fail ima ih na 100 di padaju zabijaju se i šta sve ne, let pokraj aerodroma da ne pričam, u jednoj grupi na FB je frajer stavio sliku ph3 u trgovini u americi i napisao "razlog zašto FAA donosi zakon", ma htjeli to mi priznat ili ne tak nekak je..


A da se osvrnem na onu bolje da ti padne phantom na glavu nego ovo čudo što ga je skoro pogodilo kad je skijao..
Baš me zanima što je razlog pada, vjerujem da su baterije problem jer padao je ko kruška bez struje... ako ćemo već tako...

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #602
Lokalni dusebriznici i broj rotora. Neki nikako da shvate da je kao u svemu gotovo uvijek problem ljudske prirode, naravno da ima i tehnickih kvarova ali su zanemarivi. Pada i kvad i okta, al nek su fantomi nesigurniji od, pogotovo, kucnih okti.

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #603
.................... let pokraj aerodroma da ne pričam, u jednoj grupi na FB je frajer stavio sliku ph3 u trgovini u americi i napisao "razlog zašto FAA donosi zakon", ma htjeli to mi priznat ili ne tak nekak je..

Dijelim isto mišljenje s "frajerom" premda naravno nije samo ph(x) kriv za to. Ima nešto i u ljudima ;)
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

 

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #604
Vise ima ljudi ubijenih biciklom nego ozljedenih dronom, tako da je to sve pomalo glupasto jer da se razumimo ako hoces biti budala napravit ces sranje s biciklom, romobilom ili neznam s cim isto kao i dronom.

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #605
Vjerovatno je i u 19 st više bilo ozljeđenih ljudi konjskom zapregom nego biciklom.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250


Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #607
Vise ima ljudi ubijenih biciklom nego ozljedenih dronom, tako da je to sve pomalo glupasto jer da se razumimo ako hoces biti budala napravit ces sranje s biciklom, romobilom ili neznam s cim isto kao i dronom.
Slažem se, zabranite bicikle, dozvolite dronove bez ograničenja! Jedino, hm ..., meni se čini da više ginu biciklisti nego li oni "ubijeni biciklom". Onda je bolje zabraniti bicikliste, a bicikle ostaviti na miru  , slijedno tome ostavite dronove na miru a zabranite morone koji ih neodgovorno koriste ! Logika drži !
Damir

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #608
Vise ima ljudi ubijenih biciklom nego ozljedenih dronom, tako da je to sve pomalo glupasto jer da se razumimo ako hoces biti budala napravit ces sranje s biciklom, romobilom ili neznam s cim isto kao i dronom.
Slažem se, zabranite bicikle, dozvolite dronove bez ograničenja! Jedino, hm ..., meni se čini da više ginu biciklisti nego li oni "ubijeni biciklom". Onda je bolje zabraniti bicikliste, a bicikle ostaviti na miru  , slijedno tome ostavite dronove na miru a zabranite morone koji ih neodgovorno koriste ! Logika drži !
Damir


Hahaha, živa istina!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #609
Nisam mislio na takvu logiku koju ti imas, logika je u tome da je za sve sto se dogodi kriv vozac odnosno pilot.  ;)

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #610
Poanta je da ćemo i mi sa "gramom" mozga morat ishodovat tamo neka odobrenje i dozvole ako ćemo htjeti propeljat avionček od 2kg radi ekipe koja je za Božić dobila drone jer je to sad in i isti koja će u demonstrativne svrhe isti propeljat iznad kafića ili igrališta punog ekipe.
Da, smatram da je DJI puno pridonio isticanju kretenizma u ovom hobiju.

Eto, toliko o statistici i biciklima.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #611
Poanta je da ćemo i mi sa "gramom" mozga morat ishodovat tamo neka odobrenje i dozvole ako ćemo htjeti propeljat avionček od 2kg radi ekipe koja je za Božić dobila drone jer je to sad in i isti koja će u demonstrativne svrhe isti propeljat iznad kafića ili igrališta punog ekipe.
Da, smatram da je DJI puno pridonio isticanju kretenizma u ovom hobiju.

Eto, toliko o statistici i biciklima.
+1
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #612
Ajmo ne dizat paniku i biti negativni. Živimo u Hrvatskoj, remember? :D


Odg: Nacrt Pravilnika o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #614
Nije isto da se usporedjuju kruske i jabuke,ja takodjer smatran da su rtf multirotori (od kojih su dji proizvodi najpopularniji) omogucili "amaterima" ili da se drugacije izrazin obicnin prosjecnin ljudima da se okusaju u ovon hobiju bez nekih osnovnih predznanja oko ovog hobija,i samin time nisu svjesni nekih rizika.istina da su uvik postojali rtf setovi,ali kako su stvari postale jeftinije i dostupnije,kad su kinezi preplavili trziste,nasta je veliki interes za ove stvari,postale su popularne.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form