Skip to main content

Topic: DASH 8 - brm brm (Read 1761 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DASH 8 - brm brm

Reply #1
Ja sad idem 13. u skopje ponovo, ja uvijek si rezerviram odozada sjedalo pa sam iza motora :D..

Fora video

lp

Odg: DASH 8 - brm brm

Reply #2
Halooo, ne čujem dobro  :D .
U zadnjih mjesec dana letenja po Europi i exJugi izgubio sam sluh za 40%.
Ma kakvi traktori, ova čuda tak vibriraju da jedino nimfomanke uživaju u njima  :P .

Vatrogasci Traktori

Odg: DASH 8 - brm brm

Reply #3
Živio Plavi , nisi Ti izgubio sluh,nego si pokvario ukus...... ;D :D ;D :D

p.s. Jadan i nevoljan Dizzy Gillespie....gdje je zalutao..... ???
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DASH 8 - brm brm

Reply #4
A jesi vidio s kakvim propovima leti  :D :D :D .
Šala mala ali buka ko u AN32 mada za Q verziju tvrde da je puuuno tiša od starijih verzija.


"Stjuardese su u nedavnom štrajku tražile da im se za svaki let Dashom isplaćuje dodatak od 1000 kuna.
- Ti propelerci toliko su bučni i u njima su tolike vibracije da već nakon dva leta počneš imati užasne glavobolje. Bez tableta ih je teško izdržati. Događaju se kvarovi klime i grijanja. Zimi se cijev ne puni vodom da se ne smrznu, pa je praktički nemoguće prati ruke, što znači da se može govoriti i o nehigijenskim uvjetim - ispričala je za Jutarnji u vrijeme štrajka jedna stjuardesa."


Znaći i putnici bi trebali tražiti neku naknadu ...... ili stjuardesu ........ 8) da ih utješi.


Odg: DASH 8 - brm brm

Reply #6
Dash ,kod Croatije, je evropska politička odluka (Francuska ima najveći utjecaj)....jer i kod nas, hvala Bogu, ima pametnih,ali nemaju utjecaja na donošenje ovako glupih odluka. :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DASH 8 - brm brm

Reply #7
a šta danas u hrvatskoj nije politička odluka, samo afere za aferama ovaj ukrao onoliko ovaj onako, a para pokranih nigdjee...

Odg: DASH 8 - brm brm

Reply #8
Tako je  Fly ,navedeni  Dash-evi su dogovoreni prije par godina i već onda je bilo otpora koji je brzo skršen (ucjene) svugdje se u Svijetu prave ovakvi nemoralni aranžmani.....ali mi smo i ovdje ''odlikaši''  :(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes