Skip to main content

Topic: Iskustva sa poštom u Sloveniji!? (Read 3074 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Iskustva sa poštom u Sloveniji!?

Pozdrav,
Danas mi stigle dvije baterije iz HC-a i "majstori" na carini mi okinuli 101 Kn + 9 + 9,5=119,5 Kn na račun od 288 Kn!!! Mater im j....!!! E sad, zanima me dali netko ima osobnog iskustva kak je kad se roba pošalje na Poste Restante u Sloveniji? Dal Slovenci hoče carinit ili oporezivat tu robu? Dal rade kakve druge probleme? Malo mi je dosta ovog sranja da za takve iznose plačam davanja. Ajde kad je račun 500+ kuna.

Odg: Iskustva sa poštom u Sloveniji!?

Reply #1
a kaj bi ti htel.... koliko puta su mene carininili za tower pro set od 24 $ sa poštarinom...
 
to je tak... nekad projde bez nekad ne....
 
probal sam i ja kemijati pa sam onda platil kaznu jer sam vozil 60 tam di je bilo 40 i sada mi ne pada na pamet kemijati...
 
ovak ti poštar donese doma.... i miran si...
 
ovo sa slovenijom se ispalti samo za pakete koji nemru ujti u Hr... znaci neki veliki vijun ili paket preko 5 kg i slicno
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Iskustva sa poštom u Sloveniji!?

Reply #2
A koliko je pouzdana ta post restante? Nije mi radi poreza koliko do cinjenice da mi hobby king ne zeli poslat paket od 4,5kg u HR :(

Odg: Iskustva sa poštom u Sloveniji!?

Reply #3
A zakaj se nebi isplatilo za manje pakete? Meni je do Ormoža manje od 15 km. Povremeno tam odemo bezveze, na pijaču,mali shoping i sl. pa zakaj nebi i na poštu. Ormož je točno na granici pa nemoram vozit puno po Sloveniji. Mene zanima dal je ko osobno to isprobal? Ja bum svakak to probal na idučoj pošiljci, na nekom manjem iznosu, tak, do 300-400 kn da se ne zeznem previše ako budu me Slovenci hteli oguliti!!! Kolki je njihov limit na poštanske pošiljke-to mene zanima!!!