Skip to main content

Topic: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija (Read 62115 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #45
mensecini da mi se želja ipak ostvaruje, uvjek sam razmišljao kad će DJI izbaciti nešto između DJI S1000 i phantoma. Ovaj Inspire je pun pogodak za nas snimatelje. Kamera me nije baš oduševila DR je jako loš a i detalja fali u snimkama, oštrine ajd na svu sreću ima, Odlična mi je vijest da snima u Cinema DNG RAW-u e sad kakav je taj raw... treba mi nekakva video usporedba između GoPro i ove kamere. Primjetite malo bolje na klipovima kako se ta kamera treska u zraku zajedno sa gimbalom, mnogo puta sam u klipovima vidio onog đela. Ako izađe verzija za GoPro 4 bit će to fenomenalno! Za sad ću samo promatrati i gledati prave usporedbe od nas običnih ljudi a ne "plaćenika". Sama platforma Inspire je po meni odličan pogodak, moram pohvaliti trasformaciju, vrijeme leta, HD prijenos, 360° rotaciju gimbala, drugi upravljač za kameru ai  sam izgled quada, premoćan mi je, kao da je došao iz filma Terminator :-D

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #46
Jos je zelen trebaju ga malo popeglat pratim par fb stranica di snimaju sa njime. Sad ce rulja to pokupovat ak vec nije pa ce neke recenzije bacit. Do tad ne znamo sve detalje. Osobnog sam misljenja da transformacija je nepotrebna ali to je neki vid landing geara. Pod hitno trebaju izbacit zena za gopro sa 360. Jer slozimo si mi sami puno bolje mulitje od ovog i za puno manje novaca.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #47
Ovaj stroj je ok samo njihova podrska je losa, nadam se da ce to sredit, gle baterije:
http://m.ebay.com/itm/331381420563?_mwBanner=1
Moras ih nekoliko ubost ak mislis letit, po meni neisplativo, za manje love i jos bolje se da sloziti, naravno ko zna i ima vremena i volje.
Hd link je fenci stvar i zapravo nije potreban za kadriranje ali ga je dobro imati ako se moze.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis




Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #51
Rezonira na niskoj frekvenciji tj njiše se na samim gumicama, krak do kamere je dugačak a gumice raspoređene preblizu centra antivibracijske platforme, da su raspoređene dalje od centra nebi se to događalo samo što bi onda antivibracijska platforma trebala bit veča a to nebi na ovom kopteru estetski lijepo pristajalo.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #53
Kolika bi se davanja još moralo platit? 25% PDV-a ili još šta uz to?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis



Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #56
Model ima potencijala. Ide prema toj među niši između Phantoma i S900 -1000. Vrijeme će pokazati kako će se dugoročnije ponašati mehanizam za podizanje i spuštanje. Za sada je to WOW factor zbog kojega će ga dio kupaca i kupiti. Na svoju težinu ima dosta snage- ćelija. Vidjet ćemo što će sve dizati na sebi. Sviđa mi se što ide u smjeru jako user friendly stroja. Vidjet ćemo.   

Dji Inspire 1 4K CLOSE UP by Dronefly.com

a i stanica je rađena istom logikom....

DJI Inspire 1 Quadcopter

http://www.youtube.com/watch?v=1ITE0jH2HgY
 


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #58
Sad navodno stize jos opakija varijanta.


C/p:


There are rumors in the net about a new version of the DJI Inspire 1. The so-called DJI Inspire Graphene is planned to be roll out to the market in March-April 2015.Here are some collected facts:
-All black finish

-The advanced material graphene is used in the cons
truction for more stiffness and weight reduction in the craft components like frame, arms and props
-New battery with electrodes made of graphene for exceptionally more capacity, faster loading, longer lasting – good for longer flights
-Extension of the transforming quad construction with 2x snap-fit detachable rotor arms in vertical position in center of the craft body to change the copter in a hexa-rotor version and with coaxial rotor arms even in an octo-rotor version –good for heavier payloads
-DJI Inspire Graphene is already prepared for the connection with Samsung Gear and Oculus Rift
-Universal Snap-fit detachable customizable payload

Price approx. 4,000 US$ for the quad version including the new graphene battery; 4,600 US$ for the hexa version; 5,200 US$ for the octa version and 500 US$ for the new graphene battery alone (initially being reserved only for the Inspire Graphene model)


Naravno velika je sansa da je to sve fake.






Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #59
Hmmm...ovo s baterijama me najviše zanima ako su glasine istinite...od toga ćemo onda svi imati koristi....