Skip to main content

Topic: troubleshooting (Read 2477 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

troubleshooting

Cini mi se da mijenjanje lezajeva na dronjku nije pomoglo  :'( :D
Danas mi se opet dva puta poceo bacakat ko mačka u vodi. Imam black box log kojeg pokusavam proucit al ne kuzim previse... al onako na prvu .. nije li ovo malo previse nojzi kod motora?


http://i.imgur.com/bhglMUJ.jpg


Odg: troubleshooting

Reply #1
Ma ne moze od lezajeva tako podivljat, a po Blackboxu ne vidim nist konkretno
Doslovno moze biti FC, PDB, cak i regleri


Jesi radio kakve promjene od zadnji put kad je dobro letio? Bilo kakve, dobro promisli :D

Odg: troubleshooting

Reply #2
Ma zapravo saznao sam da ovo radi nitko drugi nego BLACK BOX!
Trebam smanjit sa 8MHz na 2 i stavit "set sdcard_dma = off" U protivnom FC prolupa totalno.

A sranja je poceo radit kad sam ga zakuco u lampu,  ;D pa sam od preinaka napravio to da sam zamjenio popucane vezice :).
Nakon toga je poceo sam od sebe ici u roll ili flip.... pa sam onda aktivirao black box da vidim zasto to radi .. pa je dobio epilepsiju.

Sveusvemu, zabava nikad ne staje :) ...i sve je to u redu ..samo da komarci ne grizu.


Odg: troubleshooting

Reply #3
Ma zapravo saznao sam da ovo radi nitko drugi nego BLACK BOX!
Trebam smanjit sa 8MHz na 2 i stavit "set sdcard_dma = off" U protivnom FC prolupa totalno.

A sranja je poceo radit kad sam ga zakuco u lampu,  ;D pa sam od preinaka napravio to da sam zamjenio popucane vezice :) .
Nakon toga je poceo sam od sebe ici u roll ili flip.... pa sam onda aktivirao black box da vidim zasto to radi .. pa je dobio epilepsiju.

Sveusvemu, zabava nikad ne staje :) ...i sve je to u redu ..samo da komarci ne grizu.


i da kisa ne pada  :'(
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: troubleshooting

Reply #4
Eto juce 4 baterije bez problema. Jeeee...

Odg: troubleshooting

Reply #5
Znaci ostavio si BB upaljen i napravio ovo sto si prije napisao?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

 

Odg: troubleshooting

Reply #6
Jup.