Skip to main content

Topic: SPITFIRE (Read 19419 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SPITFIRE

Novi model u hangaru Kyosho spitfire 90 ARF. Krila: 1.820 mm; trup: 1.435 mm; tezina.: 4.500 g;   Motor je magnum 120 4 takt ( 20 CCM) Krila sam slozio flaps i servo za tockove su namjesteni, trup jos radim. Evo i nesto slika.

Odg: SPITFIRE

Reply #1
predivno  :)
di je kupljeno i koja je cifra ako se smije znat?  ;)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: SPITFIRE

Reply #2
E zdravo Vedrane. Nije tajna model sam kupio preko oglasa ovdje kod nas za 100 eura covjek ga nije ni pokuso sloziti jos zapakovan. Inace u prodavnici je cjena 270 eura. Motor i serva su me izasli 300 eura trebalo mi je 8 serva 3 digitalna sa metalnom getribom i 5 standarni. Ali sam prodao svog dvokrilca i dodao jos malo i evo ga nov spitfire

Odg: SPITFIRE

Reply #3
E zdravo Vedrane. Nije tajna model sam kupio preko oglasa ovdje kod nas za 100 eura covjek ga nije ni pokuso sloziti jos zapakovan. Inace u prodavnici je cjena 270 eura. Motor i serva su me izasli 300 eura trebalo mi je 8 serva 3 digitalna sa metalnom getribom i 5 standarni. Ali sam prodao svog dvokrilca i dodao jos malo i evo ga nov spitfire
super,model je stvarno prelijep!
za sta trebaju 3 digitalna serva sa metalnom getribom?..obavezno snimka maidena  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote


Odg: SPITFIRE

Reply #5
Predobro,a jel bi mogao ići električni motor na taj model?

Odg: SPITFIRE

Reply #6
1 servo od 6 kg sam stavio na tockove  jer su pravo teski a druga 2 od 4kg sam stavio na flaps nadam se dace izdrzati
Nadam se finom vremenu za prvi let


Odg: SPITFIRE

Reply #8
1 servo od 6 kg sam stavio na tockove  jer su pravo teski a druga 2 od 4kg sam stavio na flaps nadam se dace izdrzati
Nadam se finom vremenu za prvi let
hitec hs-75bb retract servo je super za tockove dovoljno jak i niskog je profila..a za flapsove neznam ako je metalna getriba izdrzat ce sigurno ja bi stavio i plasticnu sumnjam da nebi izdrzao
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: SPITFIRE

Reply #9
Taj retract sa niskim profilom nisam ga mogao naci pa sam stavio standarndnu velicinu, moro sam preraditi u kucistu serva da mi stani ta velicina jebiga malo sam se zezno ali radi

Odg: SPITFIRE

Reply #10
Ok,hvala na videu.




lp

Odg: SPITFIRE

Reply #11
Nema na cemu. Pozdrav

Odg: SPITFIRE

Reply #12
super model
stavi maiden da vidimo kako leti
samo naprijed
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: SPITFIRE

Reply #13
Poštovani Katana, ovo je najbolji Spit artf ,koji si mogao nabaviti u Europi i držim da si jefino prošao,Model leti odlično i veoma je poslušan, kada uzmeš u obzir da je ovo scale  warbird .Želim Ti uspješan maiden... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: SPITFIRE

Reply #14
Pozdrav Jarun i Remote. Hvala na vasem pozitivnom misljenju o Spitfire nadam se dace brzo biti gotov jer me ceka jos jedan veliki projekt. Nadam se finom vremenu za prvi let. Pozdrav.